Pomoc w wyborze hostingu

Witam,
poszukuję hostingu pod małą stronkę. Zależy mi aby hosting był jak najtańszy i w miarę dobre jakości (wiem, że nie zawsze to idzie w parze). Chciałbym się zamknąć w 30/40 zł rocznie. Znalazłem takie oferty:

Nie zależny mi obecnie na domenie, chciałem zapytać czy każdy hosting dodaje jakąś swoją subdomenę np: mojastrona.abc.pl.

Z góry dziękuję Wam za pomoc :slight_smile:

W 99% tak. Jak szukasz czegoś taniego nazwe i home sobie odpuść.

Od 1,5 roku korzystam z panhost.pl i śmiało mogę polecić ten hosting.
Jest tani - 12 zł/rok + VAT i działa bardzo dobrze.

Hekko jest tanie i działa niezawodnie - przynajmniej tak wyglądają moje doświadczenia.
Współpracuję z nimi od dawna, nie mam żadnych problemów, serwer solidny, stabilny.
Oczywiście - wszystko jest kwestią odpowiedniego dopasowania pod to, co chcesz tam postawić.
Ale na pewno takie atrakcje jak nazwa czy home lepiej sobie odpuścić.

Ze swojej strony mogę polecić ci netbomb.pl - któryś z pakietów powinien ci podpasować. Jeśli będziesz zainteresowany odezwij się na PW a podzielę się z tobą kodem promocyjnym :wink:

Zamiast kodu promocyjnego pokaż nam jakiś swój serwis, który trzymasz na tym hostingu.
To będzie dużo lepsza rekomendacja :wink:

linuxpl.com 50zł za rok.

Nie bierz na Nazwie, tam tak niska cena jest za pierwszy rok, niby “promocja”. Za każdy kolejny będziesz miał do zapłaty ponad 300zł, masz w regulaminie ceny standardowe: https://www.nazwa.pl/fileadmin/nazwa/10/Regulaminy/20170804_Regulamin_promocji_Hosting_juz_od_0_99_zl_za_miesiac.pdf. Chyba że chcesz hosting tylko na rok. Podobnie robią inni “wielcy”, np. home.pl czy az.pl. Nie idź tam. Hostinghouse wygląda przyzwoicie, ale nie korzystałem, nie wypowiem się. Hekko również długi czas polecałem, bo sam mam u nich hosting, ale niestety ostatnio coś im nie idzie. Podwyższyli ceny, np. odnowienie domeny .pl o około 30 zł. Lecz co do jakości usługi nie mam specjalnych zastrzeżeń. Linuxpl.com jest w porządku, mam ciągle styczność z hostingiem u nich i działa dobrze.

Darmową subdomenę w jakiejś domenie dodaje w zasadzie każdy hosting z jakim się spotkałem. Swojej domeny jak mówisz na razie nie chcesz, ale gdybyś zachciał to polecam OVH, u innych jest po prostu drogo.

Ależ proszę bardzo - https://motocalc.pl/ - serwis przed optymalizacją i bez keszowania :slight_smile:

Takie promocje nie mają sensu. Lepiej mieć domenę z normalną stawką za przedłużenie usługi.
Wtedy można to mieć dalej. A przy promocjach za zero, później często te przedłużenia są obowiązkowe i kosmicznie drogie. Po co wam takie pseudopromocje?

Firehost jest niezawodny - kasa mała, a serwer solidny.
Szybko działa, niezawodnie, nie sprawia problemów.
Pracujemy na nim od lat, ale oczywiście to kwestia dopasowania jakości usługi.
To wszystko.

Tylko że w niczym to nie wyprzedza Hekko.
KOlejnym razem, kiedy będziesz potrzebować hostingu, to odpal sobie u nich darmowy test konta.
Wszystko powinno być wtedy widoczne :wink: