Pomoc w wyborze kina domowego do 3000zł

Witam

Z uwagi na to, ze kompletnie się nie znam prosiłbym Was o pomoc w doborze/ wyborze kina domowego; czy warto kupić zestaw czy osobno amplituner i osobno same głośniki jaka firma na co zwracać uwagę i oczywiście mile widziane konkretne propozycje :slight_smile: i tak jak w temacie wszystko do 3000zł wiadomo jeśli to będzie +/- 200, 300zł a będzie warto to również jestem zainteresowany :wink:

Ze swej strony mogę powiedzieć, iż posiadam zestaw Samsung HT-Q9 od ponad 4 lat i jestem z niego zadowolony. Bardzo mało miejsca zajmuje, a daje bardzo dobry efekt dźwiękowy, tylko nie wiem czy jeszcze coś takiego produkują, lub ktoś chciałby sprzedać. Bodajże dałem wtedy za to 700 pln.

Pozdro.

Przy takiej kasie polecam iść do sklepu i posłuchać kilku sprzętów i samemu wybrać, bo każdy sprzęt gra inaczej a i gust też ma każdy przecież inny. Ważnym parametrem w wyborze jest wielkość pokoju. Ja na twoim miejscu szukałbym czegoś z Yamahy, Onkyo, Denon, Harman ale przy tych ostatnich nie wiem czy się zmieścisz w pułapie.

Zajrzyj tu

http://www.audiostereo.pl/kino-domowe_k3.html