Pomoc w wyborze kina domowego do 3000zł

(Ziemia93) #1

Witam

Z uwagi na to, ze kompletnie się nie znam prosiłbym Was o pomoc w doborze/ wyborze kina domowego; czy warto kupić zestaw czy osobno amplituner i osobno same głośniki jaka firma na co zwracać uwagę i oczywiście mile widziane konkretne propozycje :slight_smile: i tak jak w temacie wszystko do 3000zł wiadomo jeśli to będzie +/- 200, 300zł a będzie warto to również jestem zainteresowany :wink:

(rapper) #2

Ze swej strony mogę powiedzieć, iż posiadam zestaw Samsung HT-Q9 od ponad 4 lat i jestem z niego zadowolony. Bardzo mało miejsca zajmuje, a daje bardzo dobry efekt dźwiękowy, tylko nie wiem czy jeszcze coś takiego produkują, lub ktoś chciałby sprzedać. Bodajże dałem wtedy za to 700 pln.

Pozdro.

(Grzesiekk) #3

Przy takiej kasie polecam iść do sklepu i posłuchać kilku sprzętów i samemu wybrać, bo każdy sprzęt gra inaczej a i gust też ma każdy przecież inny. Ważnym parametrem w wyborze jest wielkość pokoju. Ja na twoim miejscu szukałbym czegoś z Yamahy, Onkyo, Denon, Harman ale przy tych ostatnich nie wiem czy się zmieścisz w pułapie.

(Błażej) #4

Zajrzyj tu