Pomoc w wyborze laptopa z USA

Witam,

Zwracam się uprzejmie z prośbą o pomoc, w wyborze odpowiedniego notebooka. Laptopa zamierzam kupić w USA, gdyż tam jest dużo taniej niż w Polsce. Sklep jaki preferuję jest to www.bestbuy.com, jednak nie koniecznie muszę w nim kupować urządzenia. Kwota jaką przeznaczę na zakup tego urządzenia wynosi nie więcej jak 700 $.

Chciałbym, aby laptop miał jak najmocniejszą kartę graficzną i procesor dostępny w tej cenie.

Z góry dziękuję za pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam,

parkerek

Co byś nie wybrał pamiętaj że laptopy na rynek amerykański mają zasilacze sieciowe na 110V. Jeżeli będzie to model który w Europie również występuje to zasilacz na 230V bez problemu dostaniesz. Jeżeli nie to szukaj odpowiedniego transformatora lub przetwornicy 230/110V. Pozdrawiam.

Nieprawda, sporo zasilaczy działa na napięciu od 110 do 230, wystarczy sprawdzić na zasilaczu. W dodatku, koszt przejściówki bądź zasilacza jest znikomy i nie widzę sensu, aby zawracać sobie tym głowę…

Panowie,

O to się nie martwcie mam wszystkie potrzebne urządzenia i transformatory. 2 lata temu kupowałem laptopa w Ameryce…

Teraz chciałbym dokonać zakupu kolejnego notebooka… Co byście mi polecili?.. najlepiej w sklepie bestbuy.com :smiley:

Dodane 02.04.2010 (Pt) 21:06

Czy ktoś mi pomorze wybrać odpowiedniego notebooka… ![-o<

To znajdź takiego z jak najmocniejszą kartą graficzną i procesorem w tej cenie… Nic nie napisałeś - czy będziesz go nosił, czy ma mieć wyjście HDMI, czy potrzebny jest bluetooth - w dodatku, chyba najlepiej jest znaleźć coś samemu? Za chwile wpadnie tu jakiś fan Acera i powie, że od pół roku i trzech dni jego acer nie zepsuł się ani razu i poda ci konkretny model - swój :D.

  • całkowicie się nie zgadzam. Na DP wiele było wątków w których ludzie szukali wyjścia z zasilaniem sprzętów kupionych w USA(Kanada również-znam z autopsji). Problem zresztą znany od b. dawna(jeszcze w czasach magnetowidów) ale do pokonania. Pozdrawiam świątecznie.

http://www.newegg.com/Product/Product.a … 6834152157

http://www.newegg.com/Product/Product.a … -_-Product

Zastanawiam się nad tymi modelami notebooków… Czy są one godne polecenia?

Czy może są lepsze laptopy dostępne w tej cenie…? :slight_smile:

Beznadziejne matryce. Małe strasznie.

Jeden ma 15,6", a drugi 16"…

Są to dla mnie odpowiednie wielkości ekranu laptopa… Chyba że znasz lepszy model laptopa od wyżej przeze mnie wymienionych, który zmieści się w cenie 700$.

Chodzi o rozdzielczość… Ja bym sobie zadał pytanie, czy jest sens kupować za tyle laptopa, czy lepiej nie uzbierać więcej i kupić coś lepszego… Po co ci super procesor i karta graficzna, skoro w rozdzielczości 1024x768 bardzo wymagający Wiedźmin działa na pięcioletnim laptopie (wiem, że tam jest 1366, ale to niewielka różnica)? Na takich monitorkach po prostu niewiele widać.