Pomoc w wyborze loginu do poczty

Witam.

Chciałbym założyć pocztę na Gmail`u jednak upragniony przeze mnie login (imię + nazwisko) jest już zajęty. Dlatego zwracam się z prośbą do kreatywnych osób o pomoc w wyborze rozsądnego loginu, którym będę się mógł posługiwać w przyszłości bez żadnego zażenowania. Chodzi mi o login właśnie typu imię + nazwisko czy coś w ten deseń, tak żeby nie było cyferek.

Pozdrawiam i czekam na propozycje, Mav.

Może na odwrót? (nazwisko + imię)

A próbowałeś imienia i nazwiska w różnych opcjach? Z kropką? Pierwsza litera imienia i nazwisko, imię i nazwisko połączone _? Trochę kreatywności.

Z kropką lub zamieniona kolejność jeśli już podobna wersja jest zajęta to bardzo nierozsądna propozycja - nadawcy Twoi i tego “kogoś” mogą się pomylić przy wpisywaniu adresu z pamięci i będziecie czytali niektóre nie swoje maile :wink:

gmail ignoruje kropki

Można np. zamiast Jan Kowalski, j.kowalski

Lub jeśli masz dwa imiona np. jm.kowalski

Ja bym pomyślał o założeniu gdzie indziej skrzynki mniej popularnej gdzie może wybrany adres będzie wolny i pobawienie się z tym:

https://mail.google.com/support/bin/ans … swer=22370

Nie próbowałem ale imo może działać

No więc dzięki za odpowiedzi.

A sprawa wygląda tak, że w odwrotnej kolejności też nie działa. Akurat mam dwa imiona i opcja z jm.kowalski odpada bo zajęte (j.m.kowalski też :/).

Może jeszcze jakieś pomysły? Bardzo mi zależy na poczcie Gmaila :slight_smile:

Skoro masz dwa imiona np.:

jan.mirosław.kowalski

jan.m.kowalski

ehhh czy wpiszesz jmkowalski czy j.mkowalski czy j.m.k.o.w.a.l.s.k.i dla gmaila to ten sam adres … próbuj z _

Ok jest dobra opcja :slight_smile:

Weszło mi z dwoma imionami i nazwiskiem bez kropek tylko strasznie długie, bo aż 18 znaków ma. Czy to nie za dużo?

Weszło mi także kowalski.jm :slight_smile:

Jak sądzicie, które z tych dwóch korzystniej wygląda?

Pozdro.

chyba to krótsze :stuck_out_tongue: mail wysłany na kowalskijm też dojdzie :stuck_out_tongue:

No to mamy zwycięzcę :wink:

Dzięki za pomoc i pozdrawiam, Mav.

Temat do zamknięcia.

mozna też.

jankowalski75@gmail.com

75 rok urodzenia.

Jedna z najbardziej bezsensownych możliwości. “Rewelacyjna” dla kobiet lub do oficjalnych kontaktów.