Pomoc w wyborze mp4

Wybrałem sobie 2 podobne mp4 i zastanawiam się który byłby lepszy … oba wyglądają tak samo

d8995fc447ee218f.jpg

Różnią się tym że jedna ma aparat 1.3 Mpix i odtwarza pliki *.amv (15 frame/s) i *.3gp ( ? frame/s)

a druga nie ma aparatu ale odtwarza Avi (30 frame/s)

PS. ile maksymalnie frame/s ma *.3gp ? z góry dzięx za udział w temacie :stuck_out_tongue:

Heh fajna podróbka iPoda Touch/iPhone :stuck_out_tongue:

W ogóle powiedz ile masz pieniędzy do wydania bo kupowanie takiej chińskiej mp4 raczej mija się z celem ;]

Zresztą po co Ci aparat w MP4? Do szpanu? :stuck_out_tongue:

U mnie kolega z klasy sobie kupił podobną do twojej. Aparat, wszystko na dotyk, bajer :smiley:

Przyniósł dwa razy… i na moich oczach mu się popsuła :twisted: Dotykowe klawisze przestały działać a soft zaczął świrować :wink:

Jak chcesz oglądać filmy to kup sobie iPoda Nano (posiadam, polecam!!) iPoda Classic lub iPoda Touch. Klasa sama w sobie =D>

Jeżeli chodzi o te mp4: jak oglądasz filmy (filmy nie filmiki :P) to bierz tą drugą a jak oglądasz czas od czasu coś śmiesznego np. to bierz pierwszą ;]

Ile masz kasy na to?

Do 200zł :slight_smile: wiem że to coś nie jest najlepszej jakości materiału (110zł xP) ale dotykowy ekran mnie uwiódł :>

Mp4 które miałem na oku:

  1. n93-3.jpg

  2. gla.jpg

Ta pierwsza jest ładna…

Ale zrozum, że to jest chiński szajs z którego naprawdę nie będziesz zadowolony!

Ja mam chińskiego no-name którego kupiłem za 259zł.

Zepsuł mi się dotykowy ekran oraz słuchawki. Do tego *poo* nie można dostać nigdzie słuchawek.

Jakość muzyki i wideo jest koszmarna.

A wiesz dlaczego to kupiłem?

Bo mi się spodobał ekran i dotykowe klawisze :x

http://allegro.pl/item399220023_pentagr … panel.html i zapomnij o innych

:slight_smile: jeśli nie będę zadowolony z towaru mogę zwrócić i jest gwarancja na rok :slight_smile:

Tafik93 , mi też tak mówili ;]

Miesiąc później “zwinęli” swój sklepik (sklep internetowy, a ja^^) i ani śladu po nich :slight_smile:

może pentagram EON CINEO?? cena jest przystępna, (zależy jaka pamięć 4 GB za 250), możliwość odtwarzania filmów, obsługa SDHC

Chciałbym mp4 2.8 lub 3 cale, rozdzielczość 320x240 i dotykowy ekran (nie dotykowy panel tylko dotykowy ekran :stuck_out_tongue: ) :slight_smile: znajdzie się coś takiego ? (nie koniecznie na allegro)

Edit: Znalazłem coś ciekawego: http://allegro.pl/item405810033_i_box_m … ekran.html

w eo cineo masz ekran 3 cale 16 MLN KOLORÓW i filmów nawet konwertowac nie trzeba polecam Ci go znajomy go ma i mówi ze jest super

Radzę poszukać coś z Creative lub Pentagrama…