Pomoc w wyborze nawigacji 4,3"

Dzień dobry, z racji tego że mój lark 35.7 odszedł na wyżyny krzemowe (zdechł) szukam nowej nawigacji, tym razem troszkę większej, bo w rozmiarze 4,3". Z racji tego że jestem tylko użytkownikiem takich urządzeń średnio się orientuje w całej gamie tych urządzeń dostępnych na rynku. Program nawigacyjny wbudowany jest mało ważny, gdyż i tak wszystko u mnie chodzi na Automapie, którą mam od wersji bodajże 4.3. Segment cenowy powiedzmy tak do 300zl

Żeby nie być gołosłownym, w oczy mi wpadła poniższa navi:

http://www.euro.com.pl/nawigacja-samochodowa-gps/navroad-enovo-s.bhtml

Co o niej sądzicie? Warto brać coś takiego? Ewentualnie proszę też o sklepy gdzie w miarę tanio można dostać navi.

Pozdrawiam

Łukasz

Ja kupiłem tę SmartGPS SG660.

Cena bajeczna i Windows CE 6.0, więc spełnia wszystkie moje wymagania.

witam, zakupilem wlasnie navroad enovo s i moge polecic, nawigacja sprawna i solidnie wykonana, chodzi na tym wiekszosc oprogramowania z mapami, wiec mozna instalować co się komu podoba, dobry uchwyt, spory zakres regulacji co też nie pozostaje bez znaczenia, bo niektore maja tak ze ciezko ustawic by mozna bylo wygodnie patrzec na ekran, jest transmiter, ekran dosc dobry w porownaniu do tego co ma konkurencja, bardzo solidne wykonanie, ogólnie spora przewaga nad tym co jest innego na rynku, z cala pewnoscia warto, liczylem na to przed zakupem i teraz sie tylko w tym utwierdzilem, polecam i pozdrawiam,

P.S. polecam tez poszukac najlepszej ceny w internecie bo sporo sklepow juz tym handluje, a po co przeplacac jak nie trzeba

Dzięki Gering, w takim razie już ją zamawiam.