Pomoc w wyborze nowej myszki

Witam! !!

Chciałbym prosić o poradzenie mi zakupu myszki do gier. Gram głównie w Counter Strike 1.6 na małej rozdzielczości, ale chciałbym by gryzoń sprawdzał się również w innych grach i dużych rozdzielczościach. Myszka nie powinna być droższa niż 100 zł. Prosiłbym o podawanie linków do konkretnych modeli na allegro. Z góry bardzo dziękuję :slight_smile:

P.S. Prosiłbym o linki z allegro

Fobia ,

Zapoznaj się ztematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Mysz z sensorem laserowym w takiej cenie? Trochę przesadziłeś, do dobrego lasera trzeba dopłacić… :roll:

W tej cenie tylko A4Tech X-748K.

Rozumiem. Czytałem trochę o x748 wydaje się fajna, ale podobno już nie można nigdzie znaleźć ich z sensorem Avago… Jeśli zna aukcję na allegro gdzie można zamówić tę mysz z sensorem Avago to link bym poprosił. Słyszałem również o IE 1.1 czy jest ona opłacalne, dałoby radę grać nią w inne gry na dużych rozdzielczościach? Czy tylko 400 dpi nie jest przeszkodą?

Ascent

No chyba nie jesteś w temacie, bo taką mysz katuje od xxxx czasu. Ostatnia cena, jaką dałem to było 75zł w Delcie – u mnie w mieście.

Fobia

Jako Player (byłego) Multigamingu wiem, co piszę. Do FPS-ów nie znajdziesz nic lepszego w tej cenie. Oczywiście, jeżeli chcesz troszku dołożyć to możesz się pokusić o Razera + odpowiednia podkładka, ale to nie ma sensu - nie nadrobisz refleksu myszką.

Znalazłem coś takiego http://allegro.pl/mysz-dla-graczy-a4tech-oscar-x-760h-x7-500mp-i2537341045.html

Myślę, że jest to dobry wybór, ma sensor Avago, dostaję do tego jeszcze podkładkę :smiley:

Też miałem i ma do dzisiaj – leży na „trudne” czasy.

Co do myszy, której link podałeś? Bież i się nie zastanawiaj.

Kilka lat temu, specjalnie do CS:S kupiłem x-760. Sprawuje się świetnie.

Podkładka- najtańsza szmatka od pentagram.

@up

Tak, 100% racji. Kupuj.