Pomoc w wyborze płyty głównej


(Zeb78) #1

Witam Was serdecznie. Moja płyta główną z podpisu nagle wysiadła. I mam do Was prośbę o pomoc w wyborze nowej płyty, tak aby dało się na niej podkręcić mojego procka. Najlepiej aby była ona ze sklepu komputronik. Proszę o pomoc i dziękuję z góry


(system) #2

a taka

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... l_G31.html


(Rivon) #3

zeb78 , Podaj nam kwotę, którą możesz przeznaczyć na zakup nowej płyty głównej. Nie znając kwoty polecam coś na P45, 35, 43.


(Zeb78) #4

Witam ponownie. Przepraszam że nie odpisałem szybciej ale nie miałem dostępu do komputera. Kwota jaką chciałbym przeznaczyć to do 250 zł +- zależy mi aby miała 4 gniazda pamięci.oczywiście żeby nadawała się do oc. A co sądzicie o http://www.komputronik.pl/index.php/cat ... ot=22∏[]=75 czy opłacałoby się ją kupić i czy podoła oc?


(Rivon) #5

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... T_C51.html

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... _ES3G.html

Troszkę ponad 250, ale myślę że to najlepsze w tym przedziale cenowym.


(Zeb78) #6

Czyli nie warto kupować tej DFI? a może coś do 300 z DDR2 ale dostępnego bo tego msi niema. Lub coś do 400 zł z DDR3 (płyta + 2x2gb)

A co sądzicie o tej? http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... PL_AM.html Jest warta uwagi? da się pocisnąć na niej coś z e8400?


(Rivon) #7

Owszem, da się, ale wspominałeś że z czterema gniazdami do pamięci Cię interesują.

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... _DDR3.html chodziło o tą DFI ? jeśli tak, to ma ddr3 i czeka wymiana pamięci, bo wcześniej link nie działał, który nam podałeś. Na tej spokojnie sobie pokręcisz, bo to baardzo dobra płyta do OC.