Pomoc w wyborze procka dla Lenovo y580

Tak wiec prosiłbym o poradę ponieważ kupiłem już jakiś czas temu wersje standardowa z i3. Nie znam sie kompletnie na lapkach ( moja wiedza stanęła na dwurdzeniowych w pecetach) i nie wiem czego szukać. Z tego co czytałem to ma on niestety bardzo słabe skonstruowane chłodzenie i może się grzać. Jak wygląda to w praktyce? Jeśli byłaby szansa żeby wymienić a powinna być bo są tez wersje z i7 to jakiego szukać? Liczę na pomoc dzięki 

Jak wymienisz na i7 będzie ci się bardzo grzał dysk bo rurka chłodząca przechodzi koło dyski (poczytaj na forach). Nie wiem do czego Ci ten laptop ma słożyć ale co najwyżej wymieniłbym na i5. Ja mam i5 ale i tak wyłaczyłem TurboBoost żeby sie nie grzał za bardzo.

No dobra ale skoro są sprzedawane w wersji z i7 to maja tez zmieniona konstrukcje? Wlaśnie czytałem i tu jest ten problem a przesiadka z i3 na i5 chyba za dużo mi nie da.

Dudas bad boy na forum piszemy w języku polskim, czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).
z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , a następnie dokonać korekty postów.

Nie mają zmienionych. Ludzie wyjmują napędy DVD i w to miejsce przekładają dyski HDD w specjalnej kieszeni. Chyba że tak to zrobisz to będzie OK. Ale najważniejsze to do czego ma Ci on służyć i czy warto to robić?