Pomoc w wyborze rukarki laserowej

Witajcie.

Mam zamiar dokupić do mego zestawu komputerowego drukarkę laserową w miarę rozsądnej cenie i niskich kosztach eksploatacji , obecnie posiadam urządzenie wielofunkcyjne HP Photosmart C 4180 (drukarka,skaner, kopiarka) podłączoną do kompa poprzez kabel z wejściem USB; ze względu na większą ilość wydruków chcę zakupić drukarkę laserową ale chciałbym mieć możliwość (o ile taka istnieje ) żeby wspomniany zestaw działał jako kopiarka a mianowicie chciałbym używać skanera z urządzenia Hp i drukować na zakupionej drukarce.

Podpinam się pod temat, ja posiadam Epson Stylus SX130 interesuje mnie to samo, gdyż drukuje rzadko i denerwuje mnie zasychający tusz :frowning:

sama strata pieniędzy, ale drukarkę potrzebuję. doradzi ktoś cos bezawaryjnego i zeby sie razem zgrywało ?

Mi pozostała również pozostało urządzenie wielofunkcyjne na którym tylko wykorzystuje skaner. Odnośnie drukarki to mogę polecić drukarki Brother np modele
Brother DCP-L2500D, Brother DCP-L2520DW, Brother DCP-L2540DN, Brother DCP-L2560DW, Brother HL-L2300D, Brother HL-L2340W, Brother HL-L2360DN, Brother HL-L2365DW, Brother MFC-L2700DW, Brother MFC-L2720DW, Brother MFC-L2740DW
gdzie w miarę rozsadne są ceny tonerów zamienników. Z zestawu oczywiście można stworzyć kopiarkę drukarkę i urządzenie wielofunkcyjne podpinamy do pc i instalujemy program iCopy lub podobny. Wystarczy jeden klik i kopiujemy.

Popraw tytuł

On Ci niepoprawny.
5 lat wisiała “rukarka” i to piękno niech zostanie, skoro tak tolerancyjna była moderatownia…

2 polubienia