Pomoc w wyborze tabletu 4 propozycje

Zastanawiam się nad zakupem tabletu. Ma to być coś taniego, tak na “spróbowanie” czy takie urządzenie przypadnie mi do gustu i będzie przydatne czy nie. Przeszukując internet wybrałem 4 pozycje moim zdaniem w jakimś stopniu godne uwagi. Proszę o pomoc w wyborze jednego modelu urządzenia, a jeśli ktoś ma inną propozycję to będę wdzięczny za każdą uwagę.

Proponowane modele:

MODECOM FreeTAB 1004 IPS X4 16GB HDMI

KIANO SLIM TAB 7 3G

TOSHIBA Excite AT7-C8

MEDION LifeTab P7331 GPS

 

Budżet jaki?

Żadne z powyższych urządzeń nie jest godne uwagi. 

Kiano i wszystkie rebrandowane chińczyki lepiej niech sobie odpuści. 

Również uważam , że na “chińczyków” trza uważać …  z doświadczenia wiem , że sprzęt dalekowschodni bardzo często jest “daleki” od ideału i szkoda na niego kasy … ale wybierzesz co ci się spodoba … z tych co podałeś to Toshiba (choć też słabowita) jest najpewniejszym sprzętem , ale …    jak ktoś wyżej nadmienił , wszystkie nie są godne nadmiernej uwagi (raczej) …  szukaj dalej , przeglądaj fora i testy urządzeń , trafisz w końcu na coś “znośnego” , budżet widać masz “nie najmniejszy” … 

Szukam przeglądam i im więcej czytam tym mniej wiem. Jestem kompletnie skołowany. Skrajnie różne opinie, a do tego opisy parametrów technicznych jednego modelu są różne - w każdym sklepie inne.

Proszę więc o wasze typy, co ewentualnie sami bylibyście skłonni nabyć?

Zakładając dwa przedziały cenowe do 350PLN i 500PLN.

P.S. A co powiecie o Lenovo A7-10F