Pomoc w wyborze telefonu do 1300 zł

Witam. Poszukuje telefonu do 1300 zł. Ma być do internetu, angry birds więc grafika musi być dobra i wyświetlacz też. Nie pogardził bym lampą błyskową bo często korzystam z latarki :slight_smile: Zdjęcia muszą być w miarę przyzwoitej jakości ale jakoś często zdjęć nie będę robił. Zależało by mi żeby telefon dostał aktualizację do androida 4.0 bo wnosi kilka ciekawych rzeczy. Ewentualnie windows phone 7.5. Telefon musi być dobrze wykonany. Zależy mi na telefonie silnie związanym z facebook (książka kontaktów ma być synchronizowana z facebook).

sebo47 , może Galaxy S II? Otrzyma Android 4.0 - oficjalnie potwierdzone, jest szybki, ma lampę 8 MPX aparat, synchronizację z fb także posiada.

Też o nim myślałem ale najtańszy stoi po 1600 zł… Już nawet używanych szukałem ale też ciężko coś znaleść… Najbardziej zależy mi na niebrandowanym - chyba że da się wgrać oficjalne oprogramowanie od producenta bez utraty gwarancji…

Szukałbym jednak okazji na SGS II, chyba nie ma lepszego telefonu na rynku. Od-brandować telefon możesz softem oficjalnym bez utraty gwarancji, więc telefon jest absolutnie rozwojowy.

A jak zainstalować ten oficjalny soft?

http://forum.android.com.pl/f168/

Pobierasz czysty soft ze strony, pobierasz programik ODIN i trwa to ok 3 minut.

http://forum.android.com.pl/f168/tutori … ina-69295/

Witam. Chciałbym prosić o radę jaki telefon kupić, zaznacze że tylko chce sony ericsson i żeby to nie był dotykowy tylko zwykły. Zastanawiam się nad c905 ale dużo o nim słyszałem że się psuje, niektórzy pisali że jak jest wyprodukowany w 2009 roku to już ta awaryjność jest znacznie zmniejszona i ty bardzo rzadko sie psują w stosunku do rocznika 2008. Interesują mnie zwykłe telefony, nie smartfony, nie dotykowe, moje wymagania to: aparat minimum 5MPX, bluetooth, wifi, ekran 320x240 lub 240x320 oraz flesz przy aparacie i żeby nie był w budowie na klapkę. Proszę o porade bo po nowym roku chce kupić fona, a obecnie mam SE c902. W sklepie jest se c905 za 430 zł i gwarancja 3 miesiące a produkcja 09w03 czyli 3 tydzień 2009 roku. Proszę o poradę

Ok, a co sądzicie o tańszym SGS lub SGS + ?

tu masz poniżej 1300zł sgs2 :slight_smile:

http://allegro.pl/listing.php/showcat?id=101612&buy=1&price_from=&price_to=1300&postcode_enabled=0&state=0&distance=1&postcode=&city=&listing_sel=2&listing_interval=7&a_text_f%5B4389%5D%5B0%5D=&a_text_f%5B4389%5D%5B1%5D=&change_view=Poka%C5%BC%C2%A0%3E

Wg mnie SGS to najlepszy telefon w stosunku cena do jakości.

SGS II ma lepszego proca, większy trochę większy wyświetlacz + lepszej jakości matrycę (SAMOLED+) ale…

jeśli nie potrzebujesz aż tak mocnego proca (SGSa można spokojnie podkręcić) i wyświetlacza 4,3 zamiast 4 cale to SGS wydaje się lepszym rozwiązaniem bo tańszym.

SGS+ ulepszona wersja SGSa, ale ma mniejsze wsparcie.

Jest jeszcze Galaxy S I9003 - ale on ma zwykły wyświetlacz LCD - odradzam.

Witam. Chciałbym prosić o radę jaki telefon kupić, zaznacze że tylko chce sony ericsson i żeby to nie był dotykowy tylko zwykły. Zastanawiam się nad c905 ale dużo o nim słyszałem że się psuje, niektórzy pisali że jak jest wyprodukowany w 2009 roku to już ta awaryjność jest znacznie zmniejszona i ty bardzo rzadko sie psują w stosunku do rocznika 2008. Interesują mnie zwykłe telefony, nie smartfony, nie dotykowe, moje wymagania to: aparat minimum 5MPX, bluetooth, wifi, ekran 320x240 lub 240x320 oraz flesz przy aparacie i żeby nie był w budowie na klapkę. Proszę o porade bo po nowym roku chce kupić fona, a obecnie mam SE c902. W sklepie jest se c905 za 430 zł i gwarancja 3 miesiące a produkcja 09w03 czyli 3 tydzień 2009 roku. Proszę, pomóżcie! PLISS

A co sądzicie o xperia arc s ? Ten tel wydaje się ciekawy :smiley: I dostanie nowego androida.

Jak integracja z Facebookiem to tylko Windows Phone 7.5, ten system jest nastawiony na sieci społecznościowe. :wink:

Ze swojej strony polecam HTC Radar - spokojnie za 1400zł znajdziesz na Alledrogo. Zejście poniżej 1300zł problemem nie jest ale pojawiają się małe haczyki - a to sprowadzony z UK, a to gwarancji brak lub tylko roczna. HTC Radar należy do drugiej generacji telefonów z WP7, jest szybszy od starszych modeli (dzięki zastosowaniu nowszego GPU Adreno 205, w przypadku telefonów pierwszej generacji jest to Adreno 200, i pamięci NAND). Ewentualnie Samsung Omnia W, też dobry telefon, druga generacja smartfonów z WP7, fajny ekran.

Jeżeli chodzi o pierwszą generację to generalnie chyba każdy smartfon znajdziesz poniżej 1300zł i każdy będzie dobry.

Aczkolwiek rozważyłbym dozbieranie do Nokii Lumia 800, obecnie na allegro można kupić za 1600zł. Święta się zbliżają, troszkę stanieje, w dodatku w styczniu oficjalnie pojawi się na polskim rynku.