Pomoc w wyborze telefonu kom

Witam!

Na wstępie przepraszam bardzo, że powtarzam kolejny taki temat, ale wolę osobiście się upewnić ;). Zamierzam kupić nowy telefon. Jak narazie mam jeszcze SE k700i który ma już prawie 4 lata. Następny telefon też chciałbym mieć na dłuższy okres. Zastanawiam się nad:

  • SE w960i

  • SE k850i

  • Nokia n95

Jeśli ktoś by mi mógł doradzić… Może ktoś ma z tych telefonów? A może ktoś by zaproponował inny model, lepszy…

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam.

n95 8gb… to lepsza wersja n95 bo slider nie lata, ma większy wyświetlacz no i oczywiście wbudowane 8gb :stuck_out_tongue:

k850i… widziałem fotki i mnie zatkało! ale skiepścili ten aparat! już k810i z 3.2mpx robi lepsze fotki niż k850i który ma bodajże 5mpx…

w960i? ma symbiana UIQ no ale jednak n95 8gb jest lepsza…

bierz n95 8gb…

8 GB nie jest mi potrzebne ;). Byle by było komórka na lata. Tak dopłacę trochę więcej kasy za pamięć…

N85 bateria na 2 dni żenada, ifone z 3g

ale ona jest lepsza od n95 i nie tylko dlatego że ma 8gb! w zwykłej slider lata jakby miał odpaść :stuck_out_tongue: i ma mały wyświetlacz… a n95-2 (potocznie nazywana n95 8gb) ma wyświetlacz 2,8 cala więc wiecej… no i ma lepszy soft itd. a te 8gb dodali żeby było :stuck_out_tongue: n95 8gb to ulepszona wersja n95!

W dniu 16.07.2008 , o godzinie 23:24 został dopisany post przez klopas

omg! iphone przy n95 sobie klęknąć nie może… a z resztą 8gb wytrzymuje dłużej niż 2dni…

iphone to zabawka… i nudzi się po tygodniu… wiem co mówie bo kumpel zamienił się z n95 (zwykła) na iphona i przez tydzień szpanował a potem mu się znudziła… (sam mi tak powiedział…) no i teraz szuka barana który zamieni n95 8gb na jego iphona :smiley:

A może jakiś inny telefon zaproponujecie?

Nazwij proszę temat konkretnie.