Pomoc w wyborze telefonu

witajcie mam małą prośbę możecie mi pomóc?

mam 2 telefony do wyboru Samsung D900i lub Sony Eriscon 770i zależy mi na tym aby telefon miał dobry glośnik ktory mam wybrać ? :smiley: :slight_smile:

Piter_d1 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

oczywiście k770i ten samsung to trochę przeżytek i właśnie samsung nie lubie tej marki nie wiem jak ty…

czemu nie lubisz?

ale lepszy głośnik ma d900, w k770 możesz wgrać nieoficjalny soft aby głośniej i lepiej grała ale bardzo szybko wtedy siada głośnik

bo pod wzgledem wyglądu to chyba samsung zgrabniejszy nie?

zgrabniejszy ale gry trudno wgrać bateria słaba slider szybko się psuje ale to moje zdanie… do CIDa 53 nie wgrasz niestety nioficjalnych softów chyba że już go złamali :smiley:

Piter_d1 , tylko i wyłącznie k770i mam używam i polecam, bo wgraniu nowej akustyki i softa telefonik śmiga jak należy :smiley:

EDIT:

Chicco , CID 53 już jest złamany, a więc może wgrywać nowe softy i patche bez użycia BOX’a :slight_smile:

Nieoficjalnych softów nie wgrasz nawet do k750i, bo takich nie ma :] a cid 53 został już złamany, więc można z nim robić, co się żywnie podoba… Jako użytkownik sflashowanego k750@w800 z innymi sterownikami do muzyki - POLECAM SONY ERCISSONY :smiley:

Wgrywanie gier na Samsunga jest banalnie proste (Jak już się znajdzie na necie, jak to się robi).

Np. na mojego samsunga znalazłem w 3 minuty:

http://forum.mobiles24.com/showthread.php?t=12829

ale tu nie chodzi o wgrywanie gier, tylko modyfikacji do oprogramowania, SE posiadają zabezpieczenia przed tym tzw.CIDy, które trzeba najpierw złamać aby sie dostać do systemu plików

a na SE wrzucasz gry czy wysyłasz instalke przez bluetooth iśmiga nie trzeba się z niczym bawić polecamSE i tyle :slight_smile:

a czy to pawda ze nie mozna zmienic dzownkow w samsungach?

jakieś kity ci ktoś wciska z tymi dzwonkami

Dzwonków w SMS masz tylko kilka ale dzwonki na połączenie można normalnie wgrywać.

bo mi też chodzi o to żeby ta komórka jakoś wyglądała ale samsung wg. mnie jest ładniejszy ale znów na mniejszy aparat od SE

a może ktoś mi wytłumaczyć co to CID 53 ? :o

Piter_d1 , CZYTAJ :smiley:

dobra dzięki za rady ale chyba wezmę sobie SE :smiley: