Pomoc w wyborze telefonu

(Piter D1) #1

witajcie mam małą prośbę możecie mi pomóc?

mam 2 telefony do wyboru Samsung D900i lub Sony Eriscon 770i zależy mi na tym aby telefon miał dobry glośnik ktory mam wybrać ? :smiley: :slight_smile:

(Agatonster) #2

Piter_d1 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Damian S100) #3

oczywiście k770i ten samsung to trochę przeżytek i właśnie samsung nie lubie tej marki nie wiem jak ty...

(Piter D1) #4

czemu nie lubisz?

(niezDarek) #5

ale lepszy głośnik ma d900, w k770 możesz wgrać nieoficjalny soft aby głośniej i lepiej grała ale bardzo szybko wtedy siada głośnik

(Piter D1) #6

bo pod wzgledem wyglądu to chyba samsung zgrabniejszy nie?

(Damian S100) #7

zgrabniejszy ale gry trudno wgrać bateria słaba slider szybko się psuje ale to moje zdanie... do CIDa 53 nie wgrasz niestety nioficjalnych softów chyba że już go złamali :smiley:

(Łukasz14) #8

Piter_d1 , tylko i wyłącznie k770i mam używam i polecam, bo wgraniu nowej akustyki i softa telefonik śmiga jak należy :smiley:

EDIT:

Chicco , CID 53 już jest złamany, a więc może wgrywać nowe softy i patche bez użycia BOX'a :slight_smile:

(system) #9

Nieoficjalnych softów nie wgrasz nawet do k750i, bo takich nie ma :] a cid 53 został już złamany, więc można z nim robić, co się żywnie podoba... Jako użytkownik sflashowanego k750@w800 z innymi sterownikami do muzyki - POLECAM SONY ERCISSONY :smiley:

(kamil_w) #10

Wgrywanie gier na Samsunga jest banalnie proste (Jak już się znajdzie na necie, jak to się robi).

Np. na mojego samsunga znalazłem w 3 minuty:

http://forum.mobiles24.com/showthread.php?t=12829

(janiś) #11

ale tu nie chodzi o wgrywanie gier, tylko modyfikacji do oprogramowania, SE posiadają zabezpieczenia przed tym tzw.CIDy, które trzeba najpierw złamać aby sie dostać do systemu plików

(Damian S100) #12

a na SE wrzucasz gry czy wysyłasz instalke przez bluetooth iśmiga nie trzeba się z niczym bawić polecamSE i tyle :slight_smile:

(Piter D1) #13

a czy to pawda ze nie mozna zmienic dzownkow w samsungach?

(niezDarek) #14

jakieś kity ci ktoś wciska z tymi dzwonkami

(Filip Kraszewski) #15

Dzwonków w SMS masz tylko kilka ale dzwonki na połączenie można normalnie wgrywać.

(Piter D1) #16

bo mi też chodzi o to żeby ta komórka jakoś wyglądała ale samsung wg. mnie jest ładniejszy ale znów na mniejszy aparat od SE

a może ktoś mi wytłumaczyć co to CID 53 ? :o

(Łukasz14) #17

Piter_d1 , CZYTAJ :smiley:

(Piter D1) #18

dobra dzięki za rady ale chyba wezmę sobie SE :smiley: