Pomoc w wyborze telefonu

Witam;)

Od kilku dni zastanawiam sie nad kupnem nowego telefonu. Do tej pory zastanawiałem sie nad Nokia e51 ale dzisiaj znalazłem ciekawe dość okazyjne oferty na

SE c902 oraz Htc Touch Dual i tu wysuwa sie moje pytanie jaki telefon byłby najlepszy :smiley: Do tej pory miałem k770i .

Moze jakies wymagania ? Dobry aparat a moze dobra jakosc dzwieku ? Symbian , windows a moze os producenta ? Ile kasy chcesz przeznaczyc na fona?

ok 600zl

Jeżeli chodzi o wymagania to nie mam specjalnie sprecyzowanych ;d

Fajnie byłoby gdyby telefon miał jakiś os w przypadku e51 jest to symbian a gdy dowiedziałem się o windowsie w htc to jeszcze bardziej mi się spodobało.

Super aparat tez nie jest konieczny. A dotykowy ekran w htc to tez kuszaca propozycja.

Ogólnie to chciałbym mieć ^^multimedialny telefon w którym od czasu do czasu wszedł bym w internet, napisał meila, przesłuchał kilka utworów, zagrał w jakąś gierkę czy zrobił zdjęcie :wink:

może pomyśl nad M3100 albo nad M5000?

pisanie czegokolwiek to super sprawa a M5000 przyciąga uwagę każdą osobę na ulicy :smiley: oczywiście gdy jest otwarty :wink:

m3100 wygląda ciekawie a m5000 nie jest trochę za duży? xD

kurcze żadnego z tych modeli nie ma nowego na allegro ;|

m3100 są na allegro :wink: a ostatnio był nawet na ceneo… może jest dalej :wink:

po rozłożeniu spory ale jak zamkniesz ekranem do góry to nie jest taki wielki :wink: ale ekranik ma większy niż inne (m5000 ma podobno 3,5 cala gdy M3100 ma 2,8 :wink: ) no i waży sporo bo 270g :wink: ale waga jak dla mnie nie ma znaczenia :wink: