Pomoc w wyborze telefonu

Witam wszystkich.

Od dosyć długiego już czasu posiadam Samsunga D900i. I krótko rzecz ujmując mam już go dosyć. Drażni mnie ciężkie rozsuwanie telefonu, odpryskująca farba na obudowie no i zamulające menu. Czas na przesiadkę na lepszy model. Zależy mi na tym żeby telefon posiadał symbiana ( nigdy z nim nie miałem do czynienia ale podobno fajna sprawa ) oraz HSDPA, ponieważ pracuję za granicą i jest mi niezbędne do korzystania z internetu ( Vodafone posiada internet prepaid ). I to w zasadzie tyle. Chodzą mi po głowie następujące modele - E66, N95 8 Gb, N96, LG KU990, LG KS20 no i Samsung F480. Na dziś dzień najbliżej mi do N95, wczoraj natomiast już prawie zamawiałem F480. Proszę o porady bo nie mogę się zdecydować. W grę wchodzą też inne modele niż wytypowane przez mnie. Jeśli chodzi o finanse to na telefon chciałbym wydać ok 1000zł, no max 1500.

Pozdrawiam

najlepiej byłoby brać E66, w Nokiach Nseries wykonanie jest bardzo niskiej jakości, LG jak i samsung dobrej jakości też nie mają a do Nokii Eseries to się przykładają, slider w E66 jest 10x lepszy niż ten w N95 :wink: jedyne fony z systemem podane przez ciebie to E66, N95-2, N96 i KS20

choć do internetu przydałby się dotykowy ekranik ale ten KS20 jest jakiś dziwny (niby PDA a nawet 100g nie waży no i taki ładny jest :stuck_out_tongue: to na pewno PDA? :smiley: ) no i te wykonanie jest niepewne…

Bo nie ma hsdpa :wink: jakby mial to bym go polecil :smiley: