Pomoc w wyborze telefonu

Witam.

Po kilku latach będę wymieniał telefon. Obecnie korzystam jeszcze z Nokii 6303 - dobry telefon, ale nie na obecne czasy Smile. Niestety przez te kilka lat wypadłem z obiegu i zupełnie nie orientuję się w nowych technologiach. Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc.

Obecnie korzystam z abonamentu Plusa i chciałbym przedłużyć umowę. Z oferty, którą przedstawiają na stronie wytypowałem kilka modeli, z których mam zamiar wybrać.

W grę wchodzą (kolejność alfabetyczna):

HTC Desire X

HTC Phone 8S

LG Swift L7

Samsung Ace 2

Sony Xperia E

Sony Xperia J

Zależy mi na płynnym i bezawaryjnym działaniu.

Telefonu będę używał (oczywiście poza rozmowami i sms) przede wszystkim do przeglądania www, słuchania muzyki (przyda się również radio), robienia zdjęć oraz jako nawigację gps. Możliwe, że skuszę się na jakieś gry, ale nie jest to priorytetem.

Proszę o pomoc w wyborze najlepszego modelu, który będzie mi służył przez okres 2-3 lat.

Pozdrawiam

To czemu w zestawieniu znalazł się HTC Phone 8S ?

Najlepszy z tego jest HTC Desire X. Napisz ile możesz wydać na telefon. Dodatkowo czy zależy na dobrych zdjęciach i filmach.

Tak jak pisałem są to modele, które mogę mieć za ok 100 zł w wybranym abonamencie. Najdroższy jest właśnie HTC Desire X - chyba 129 zł.

Dobrze by było jakby zdjęcia były dobrej jakości, ale nie będę naciskał. Moja obecna Nokia ma 3,2 Mpx i teoretycznie mi to wystarcza, chociaż mogło by być trochę lepiej. Ogólnie jestem zdania, że robienie zdjęć ma być dodatkiem, a nie główną funkcjonalnością.

To bierz tego HTC, widzę że dość dobrze robi zdjęcia. Za to jak widzę to za 100 zł w abonamencie za HTC 8S, jak nowe lecą za grosze ? Tylko HTC z tej listy jest warte uwagi, dobra specyfikacja, aluminiowa obudowa. 4 cale i dwa rdzenie.