Pomoc w wyborze telewizora

Witam. Chciałbym kupić telewizor 32 cale, jednak nie wiem na jaki się zdecydować :slight_smile: Myślę że 32 wystarczy bo do telewizora mam 2 metry bo mam bardzo mały pokój - 3,6x3,8. Myślę że full hd powinien mieć, w miarę dobre wykonanie i bardzo szeroki kąt widzenia. Cena ok. 1100 zł (musi być nowy) i nieuszkodzony.

ja mam LG 32LD465 z odtwarzaniem DIVX,to jestem zadowolony,powinnes w tej cenie znaleść

Sprawdź najpierw czy ma wbudowany dekoder MPEG4 - czyli do naziemnej telewizji cyfrowej oraz czy masz możliwość podłączenia do komputera.

Już powinieneś odbierać dużo więcej programów za free.

Mam dużo większy pokój /5x6/ i pół roku temu kupiłem na raty monitor LG Flatron M2280D 22 cale ale z TV oraz MPEG4 i dużo wejść.

Jestem bardzo zadowolony, włączyli mi niedawno przed Świętami Wielkanocnymi dużo programów telewizji naziemnej cyfrowej z Mikstatu kanał 44 i widzę że włączają następne :slight_smile:

Obecnie masz jeszcze większy wybór, taniej.

Polecam LG lub Samsung.

http://www.google.pl/#hl=pl&q=Ma%C5%82o … 80&bih=557

Telewizja naziemna cyfrowa w Małopolsce była dużo wcześniej niż ja miałem :wink:

Już chyba jest dodatkowy “Multiplex” :?:

Podaj dokładnie region a ja podam kanał do odbioru TV naziemnej cyfrowej.

Mój region to Bochnia :slight_smile: Co do tego lg to jak no wyświetla obraz ? I jak jest z dźwiękiem?

Nie narzekam.

Poczytaj :

http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&q … 80&bih=557

Obecnie naziemnej telewizji cyfrowej w Małopolsce nie ma (była przez kilka miesięcy w ramach testów). Nie znaczy to, że telewizor nie musi obsługiwać DVB-T, bo już niedługo będzie ona dostępna (kanały obecnych nadawców naziemnych oprócz TVP - już w lipcu 2011, kanały TVP - w październiku 2011), a za kilka lat wyłączona zostanie TV analogowa.

@ mazek a możesz powiedzieć coś więcej o nim?

@ xman a nie ma twojego telewizora w wersji 32 calowej?

Polecam Samsunga wersje C650

Możesz podłączyć tv do np. routera i mieć vod w TV oraz oglądać filmy z kompa

Dużo opinni na ceneo.pl

@ błażej a jak się go podłącza do routera?