Pomoc w wyborze urządzenia wielofunkcyjnego

Witam!

Mam do was pytanko… Chcę zakupić urządzenie wielofunkcyjne i teraz waham się jakie…?

Fundusz to około 350zł. Najbardziej interesuje mnie firma HP ale słyszałem też o firmie Brother. Kompletnie nie wiem co wybrać.

Najbardziej chodzi mi o jak najniższe koszty utrzymania czyli tusze…cadrige… itp…

Co mozecie mi doradzic?

Czekam i pozdrawiam!

Do 350zł najlepiej brać Canon Pixma MP540 lub Brother DCP-385C

A coś z HP?

A jezeli chodzi o te co podales wczesniej to tanie koszty utrzymania?? i w miare dobre parametry?

Tańsze w utrzymaniu będzie urządzenie Brother. Jest też sporo zamienników materiałów eksploatacyjnych na naszym rynku, co pozwoli ograniczyć koszty druku. Parametry są wystarczające.

Z HP w tej cenie bym zrezygnował.

385C występuje tylko w jednym, jasnym kolorze.

jak chcesz ciemnego, musisz dorzucić stówkę do Brother DCP-585CW

a cos takiego: http://www.allegro.pl/item611973396_hp_ … ml#gallery … pisze ze tanie koszty eksploatacji.

Co o niej myslcie?

Też szukam odpowiedniego urządzenia wielofunkcyjnego. Zależy mi na niskich kosztach wydruku (czyt. dostępnych tanich zamiennikach). Krótkie rozeznanie wyłoniło następujących kandydatów:

Oczywiście chciałbym jak w Erze, czyli tani druk o dobrej jakości. Co będę drukował? Dużo tekstu, sporo wykresów (kolorowych) od czasu do czasu rysunki, zdjęcia itp.

Zapraszam do wypowiedzi na temat tych urządzeń lub zaproponowanie mi czegoś innego, Waszym zdaniem lepszego. Z góry dziękuję za pomoc.