Pomoc w wyborze wzmacniacza samochodowego

Hej !

 

Wiem że to nie forum zajmujące się caraudio, ale myślę że większość zmotoryzowanych użytkowników miała kiedyś styczność z tworzeniem zestawu grającego do swojego auta :wink:

Sprawa wygląda tak,iż mam następujące komponenty:

 

2x kolumna JBL control 25 -  http://essaudio.pl/pdf/jbl/control/control_contractor/JBL_Control_25T_PL.pdf  - one wylądują na tylnej półce

1x Tuba basowa JBL CS 1204 1000W 250W RMS - http://www.audiosklep.pl/jbl-cs-1204-p-871.html  - dokładnie ten głośnik, tylko zabudowany 

2x 80W Jakieś noname’owe głośniki wmontowane w przednie drzwi

Radio pioneer 4x50W (modelu nie pamiętam, jeśli to ważne to dopisze w trakcie)

 

Zdaje sobie sprawę, że kolumny teoretycznie nie nadają się do samochodu, ale wodoodporne są więc myślę że dadzą radę. Nie zależy mi na jakiejś turbo audiofilskiej jakości dźwięku, ale chciałbym wzmacniacz który w pełni wykorzystałby potencjał tego co udało mi się do tej pory zdobyć :wink: Ahh, no i chciałbym przeznaczyć na to koło 150-200zł jeśli to oczywiście możliwe.

Tak więc drodzy użytkownicy, co byście polecili ?

Daruj sobie.   Paczki “control 25” są przystosowane do zasilania z linii 70 lub 100V przy napędzaniu z klasycznej końcówki nigdy ich nie napędzisz a i końcówkę możesz uszkodzić. Do tego głośnika luzem potrzebna jest oprócz obudowy również zwrotnica.