Pomoc w wyborze!

Mam pytanie chciałbym sobie kupić tel tak do 500zł może więcej trochę.

Jakie polecacie??

Chciałbym aby był do muzyki aby głośno na nim chodziła i fajnie się słuchało (chciałbym aby służył jako mp3 :])

Po drugie aby dość długo trzymał, żeby nie musiał latać co chwile i go lądować ;/

A tak wo ogóle to inne fajne bajerki aparat itp…

Czekam na propozycje.

Ja bym ci polecił SE k800i:

http://www.mgsm.pl/katalog/sonyericsson/k800i/

Ja bym polecił SE W910i, fajnie muza przez niego leci chiociaż i tak nie lubie SE :stuck_out_tongue: . Mnie wystarczy mój LG Shine na słuchawkach karta 2gb i jazda :smiley:

Może polećcie coś w mniejszej cenie tak do 300zł ?? zobaczymy :d

Nokia 6630

artur1104 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Jak do 300zł to polecę ci SE W810i, ostatnio nawet swojego wystawiłem na allegro :smiley: albo SE K800i, też będzie spełniał twoje wymagania co do muzy i baterii.

jak bajery to tylko z systemem operacyjnym… dotykowy ekranik czy zwykły??

Moj post zostal usuniety? dziwne wczoraj tu pisalem …

Ja bym ci polecil =D> nokie 6233 =D> ma 2mpx aparat 262tys kolorow, symbiana 40, i 2 glosniki stereo ktore graja jak radio w aucie ! wiem bo mialem ten telefon ale zmienilem na k800i i nokia jest ze 3 razy glosniejsza

o żal…

jest oparty na platformie S40… a telefony z symbianem są oparte o platformę S60 ale S60 to nie żaden symbian :x

6233 ma dobry głośnik i ogólnie jest spoko ale nie ma systemu :frowning:

może kup SE M600i ? dotykowy ekran, QWERTY no i system :slight_smile:

albo HTC Wizard (inna nazwa: SPV M3000) ma windows mobile i QWERTY i wifi :slight_smile:

właśnie mam na sprzedaż jakby ktoś był chętny. :stuck_out_tongue:

ale teraz używam 6630 i jest git