Pomoc w wycenie konsoli


(Pudlox) #1

Witam

Na początku powiem, że nie jestem pewien czy napisałem w dobrym dziale, więc ew. proszę o przeniesienie.

Zamierzam sprzedać moją konsole Sony PSP tylko wypadłem z ryku gier i nie jestem w stanie jej wycenić. Wersja 3004. Zakupiłem ją rok temu, więc ma jeszcze 1 rok gwarancji. Dokupiona i założona oryginalna folia HORI od samego początku, więc ekran bez najmniejszej ryski. Resztę oceniam na stan BDB, ale posiada ona jak to na błyszczącą powierzchnię trochę micro rysek. Nie przerabiana.

W zestawie:

-Konsola

-Karta pamięci 4 Gb oryginalna sony

-Oryginalny futerał sony, "torba" zmieści się do niej wszystko (dałem za nią 130zł)

-2 gry: Grand Turismo i Metal Gear Soli

-Wszystkie pudełka i papiery

-Gwarancja jeszcze na 1rok

Za wszystkie rady serdecznie dziękuje :slight_smile:


(igrek) #2

Nówka funkiel kosztuje 5 stówek. Sprzedaj za 400-450zł ewentualnie trochę drożej jak znajdziesz jelenia :stuck_out_tongue:


(Pudlox) #3

Dzięki :wink:

A gdybym wystawił na allegro od 1 zł i cena np 2 min przed końcem aukcji nie byłaby satysfakcjonująca mnie to mogę usunąć aukcję bez żadnych konsekwencji?


(agaopo) #4

możesz na allegro wystawić od 1 zł z opcja ceny minimalnej tzn ustalasz za jaką cenę chciałbyś sprzedać ta cena nie jest widoczna dla licytujących.Jeśli nie zostanie osiągnięta lub przebita nie musisz sprzedawać sprzętu.


(Pudlox) #5

Ok. To trzeba przygotować aukcję i sprzedawać, bo jak wyjdzie PS Vita może być problem :slight_smile: Dzięki wszystkim za pomoc.