Pomoc w wycenie konsoli

Witam

Na początku powiem, że nie jestem pewien czy napisałem w dobrym dziale, więc ew. proszę o przeniesienie.

Zamierzam sprzedać moją konsole Sony PSP tylko wypadłem z ryku gier i nie jestem w stanie jej wycenić. Wersja 3004. Zakupiłem ją rok temu, więc ma jeszcze 1 rok gwarancji. Dokupiona i założona oryginalna folia HORI od samego początku, więc ekran bez najmniejszej ryski. Resztę oceniam na stan BDB, ale posiada ona jak to na błyszczącą powierzchnię trochę micro rysek. Nie przerabiana.

W zestawie:

-Konsola

-Karta pamięci 4 Gb oryginalna sony

-Oryginalny futerał sony, “torba” zmieści się do niej wszystko (dałem za nią 130zł)

-2 gry: Grand Turismo i Metal Gear Soli

-Wszystkie pudełka i papiery

-Gwarancja jeszcze na 1rok

Za wszystkie rady serdecznie dziękuje :slight_smile:

Nówka funkiel kosztuje 5 stówek. Sprzedaj za 400-450zł ewentualnie trochę drożej jak znajdziesz jelenia :stuck_out_tongue:

Dzięki :wink:

A gdybym wystawił na allegro od 1 zł i cena np 2 min przed końcem aukcji nie byłaby satysfakcjonująca mnie to mogę usunąć aukcję bez żadnych konsekwencji?

możesz na allegro wystawić od 1 zł z opcja ceny minimalnej tzn ustalasz za jaką cenę chciałbyś sprzedać ta cena nie jest widoczna dla licytujących.Jeśli nie zostanie osiągnięta lub przebita nie musisz sprzedawać sprzętu.

Ok. To trzeba przygotować aukcję i sprzedawać, bo jak wyjdzie PS Vita może być problem :slight_smile: Dzięki wszystkim za pomoc.