Pomoc w wycenie

Witam, chce sprzedać swój komputer bo już na nim nie gram i praktycznie nie używam.
Nvidia Gtx 1060 3 gb ddr 5, i5 4460 3,2 Turbo 3,4. 8 gb ramu, 250 ssd, 1T talerzowy. + myszka razer death adder elite i Windows 10. PC ma 2 lata

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

2 polubienia

Karta 400zł Procek 300zł 8Gb Ramu to za mało danych , 250 ssd też za mało danych ale 150zł skoro używany max. 1Tb talerzowy znowu za mało danych ale z 80 zł. Myszka około 80 zł za widowsa dodatkowo 100zł o ile jest to home. Wyszło około 1400 i myślę ,że 1500zł to max.

Osobno może troszkę więcej. Niestety ale karta którą masz nie jest dobrym wyborem zdecydowanie lepsza jest wersja 6 gb.

Ahahahha jakie ceny. Chyba chcesz od niego odkupić?
Karta graficzna 650-700 zł.
CPU 360 zł.
RAM 4x2GB 120 zł.
Dyski razem 220-250 zł.
Jaka wersja Windows 10? Z Naklejką na obudowie jest czy tylko zainstalowany?
Jak tylko zainstalowany to 10 zł.
Jak z naklejką to zelezy jaki.
Myszka zalezy w jakim stanie 150-200 zł.

Windows oryginalny home na płycie z kluczem.

Nie chce nic kupić naprawdę. Twoja wycena nie zgadza się z moją jedynie w Karcie graficznej reszta jest w granicy błędu uznaniowego. A karta graficzna to akurat miss click miało być 600zł trzeba wiedzieć ,że te karty strasznie słabo schodzą. A no i myszka to akurat nie ma szans by po tyle zeszła ponieważ myszki mocno tanieją z czasem. Mało kto szuka używanych.

Podsumowując to faktycznie źle mi się kliknęło więc i przeliczenie złe wychodzi 1600 a max to 1700 przepraszam za błąd.

System z 250 zł w takim razie.
Razem za około 1800 powinno pójść.

Cześć,

Każdy wycenia jak uważa i nie będę szukał guza . Więc od 1600 do 1640 zł maksymalnie .

Zawsze najlepszym wyznacznikiem są wszelkiego rodzaju serwisy aukcyjne. Jak chcesz sprzedać jak najszybciej to wypatrujesz najniższych cen i wystawiasz w podobnej, jak nie masz parcia to ustawiasz nieco więcej, w zależności od stanu i czekasz. Sprzedając części osobno na pewno pójdzie to szybciej, ale zawsze możesz w aukcjach napisać co masz jeszcze na sprzedaż i możesz sprzedać kilka rzeczy na raz płacąc tylko raz za wysyłkę.

Ty te ceny to nowego sprzętu liczysz?

Jak tylko zainstalowany bez żadnej licencji to wartość zerowa.