Pomoc w zakupie akcesorii do laptopa


(Beno1993) #1

Witam. Zamierzam kupić 3 rzeczy. Mianowicie są nimi:

  • bezprzewodowa myszka

  • podstawka chłodząca

  • pad do gier

Zaczynając od myszki, zamierzam kupić bezprzewodową w cenie do 60 zł maksymalnie. I tutaj znalazłem kilka ciekawych produktów. Czekam na jakieś opinie:

-Logitech M195 Nano - strasznie duże branie na allegro

-Tracer Blaster Nano

-A4Tech G7-750 Nano

-Tracer Exclusive TRM-132W

-Gigabite M7580 Nano

Drugą sprawą są podstawki chłodzące. I teraz nasuwa się pytanie, czy owa podstawa jest praktyczna, czy to tani chwyt marketingowy ? Znalazłem także parę ciekawych podstawek. Poniżej podaję linki:

http://allegro.pl/aab-cooling-nc8-chlod ... 70854.html

http://allegro.pl/podstawka-chlodzaca-e ... 54209.html

http://allegro.pl/laptop-podstawka-chlo ... 44600.html

Trzecia, a zarazem ostatnia sprawa to pad do gier. Przede wszystkim, szukam 100% kompatybilnego z grą FIFA 12. Szukałem trochę i znalazłem jeden ciekawy i porządnie wykonany Logitech F310. Proszę o jego opinie. Jeżeli znajcie inny pad w podobnej cenie (owego F310 mogę zakupić za 85zł) oraz o podobnej jakości to proszę pisać.

Z góry dziękuję.


(igrek) #2

Mam tego logitecha f310. Ogólnie pad wart swojej ceny z tym że krzyżak mnie denerwuje fajnie by było jakby był zrobiony oddzielnie. Poza tym na początku miałem problem z jego instalacją ale nie był to problem pada tylko pod spodem jest taki przełącznik i trzeba go przełączyć. Ogólnie padzik fajnie leży w dłoniach i się nie ślizga. Wykonanie świetne. W fife 12 działa elegancko. Więc polecam. Co do myszek odradzam tracera bo to śmieć.

Co do krzyżaka to jakby był w tym logitechu taki jak poniżej było by ok.

1878724264


(Beno1993) #3

(igrek) #4

Fakt słychać jak się je wciska. Ale w fife wszystko działa jak trzeba. Tylko krzyżak mógłby być jak w tym joyu na obrazku. Co do głośnych przycisków uwierz mi że jak się wczujesz w grę to to już nie przeszkadza


(mikber18) #5

Pamiętam gdy osobiście zakupiłem podstawkę Belkin która rzeczywiśćie pomogła mi utrzymać komputer trochę bardziej schłodzony lecz nie będę ukrywał prędkość wiatraka nie była znakomita i gdy wiatraczek się chociaż troszeczkę wybrudził zauważyłem że wydajność opływu powietrza była praktycznie zerowa, więc trzeba naprawdę uważać.

pozdrawiam serdecznie


(Beno1993) #6

Ponawiam prośbę o pomoc.