Pomoc w zakupie antywirusa - Panda czy Kaspersky

Witam,

Chce kupić dobrego antywirusa ale jakiś zestaw tzn. anty hakier, anty spyware itd.

To jaki mam wybrać:

  • Panda Internet Security 2007 PL

Czy

  • Kaspersky Internet Security 6.0.0.303 PL

każdy będzie polecał to co sam używa :rol:

ja odaje głoś na KIS 6.0 bo sam używam i jest w rankingach wyzej od pandy

Zdecydowanie na KIS !!

Napewno Kaspersky. Panda z tego co słyszałem zamula kompa. Ale wybór należy do ciebie. :stuck_out_tongue: Pozdro :mrgreen:

Zdecydowanie.

A co do Pandy to w najnowsym Niezbędniku jest:

Panda Antyvirus 2007 + Firewall 2007

A co z Nortonem?

to samo

Jak chcesz mieć ładną zabawkę dla grzecznych dzieci to kup Pandę, a jeżeli chcesz mieć skutecznego antywira, bez zbędnych wodotrysków zdecyduj się na Kasperskiego.

Ja też polecam Kasperskiego. W wielu (jak nie w większości) rankingach i testach odnosił naprawdę duże sukcesy, sam go używam i z czystym sumieniem ci go polecam.

Patrzę i wybiorę Kasperskiego:)

100% Kasperski :smiley:

Ja posiadałem Pande a teraz mam Kasperskiego. Panda spowalnia kompa, czasami gry uruchamiają sie wolniej np. Battlefield 2 (czekałem z minutę za nim się odpałił). Ponadto Panda nie wykrywała mi częsci trojanow. Plusem Pandy Jest bardzo dobra Pomoc techniczna, która bardzo szybko odpowiada i rozwiązuje wszystkie problemy.

Natomiast Kaspersky wykrywa praktycznie wyszstko. Nie spowalnia kompa tak jak Panda. Ale też ma wady np. MI zacina się podczas skanowania na niektorych plikach i nie chce ruszyć dalej. Pomoc techniczna jak narazie też nie może poradzić sobie z rozwiązaniem tego problemu. Ponadto Kaspersky nie jest tak "samodzielny jak Panda. Jeżeli coś sie dzieje to program cały czas pyta co robić.

TAk wiec jeżeli chodzi Ci o wydajność i najlepszy poziom zabezpieczeń polecam KAsperskiego. A jeżeli chodzi Ci a bardzo dobrą Pomoc techniczną zdecydowanie prowadzi Panda :smiley:

Polecam KIS 6.0 w/g mnie bardzo dobry pakiet.