Pomoc w złożeniu komputera

Witam.

Potrzebuję pomocy “specjalisty”. Zamierzam kupić sobie nowy sprzęt. Mógłby to być PeCet ale zależy mi na tym, by działał on naprawdę jak najbardziej cicho jest możliwe. Czyli np. gdy siedzę przy monitorze, żebym go nie słyszał. Obecnie mam takiego PCta, że ostatnio jak był u mnie kolega spytał się, dlaczego mam włączony odkurzacz na co odpowiedziałem mu, że to po prostu komputer. :slight_smile: Dlatego jeśli miałby to być PC to naprawdę musi być BARDZO CICHY. Jeśli takiego się nie znajdzie to mógłby być laptop. Mam sprzęt z 2005 r. gdzie nawet nie opłaca się wymieniać jego parametrów. Od nowego PCta czy też laptopa wymagam nie wiele. Chcę aby FIFA 11 i jak jest to możliwe to FIFA 12 działała na nim chociaż na tych średnich detalach. Niestety teraz jedyna FIFA w jaką mogę grać to 2008 :smiley: .

Wymagania FIFY 11 to:

.

Czy taki sprzęt uciągnie FIFE 11 i ewentualnie kolejną czyli FIFE 12??

http://allegro.pl/satysfakcja-laptop-as … 37911.html

Oczekuję od Was byście konkretnie dali mi linka (np. allegro lub inny dobry, tani) do możliwie najlepszego PCta lub laptopa, którego mógłbym zamówić praktycznie z miejsca. Cena sprzętu to 1600-1800 zł.

Ja znalazłem taki sprzęt, którym jestem naprawdę zainteresowany:

http://allegro.pl/asus-k50ie-t3300-2gb- … 63851.html

Z góry dziękuję za pomoc no i czekam :wink:

Na pierwszym laptopie możesz mieć problem nawet z odpaleniem Fify ze względu na zintegrowaną kartę graficzną natomiast na drugim jeżeli pójdzie na minimalnych to będzie szczyt jego możliwości obydwa posiadają żałośnie słabe procesory wiec o Fifie 12 to już całkowicie zapomnij osobiście polecam kupić jakiegoś stacjonarnego PC

A jeżeli stacjonarny to tylko składak. Nie kupuj gotowców.

jak wyzej. Poproś kolege który się zna na rzeczy i złóżcię rozsądny komputer. Odpuść sobie gotowce w hipermarketach! !!

Jeśli chodzi ci o cisze w komputerze to koniecznie zwracaj uwagę na napisy i nazwy podzepsołów np. zasilacza. Ważne, aby w nazwię miał napis “silent” ewentualnie jeżeli się znasz na dB to posprawdzaj jakie który element wytwarza.

pozdrawiam

lolu1133 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978