Pomoc w zmianie języka na pl w htc diamond

kupilem htc 3700 diamond ,jest w języku angielskim i chcialbym wgrać pl ,szukałem w googlach ale same bzdury wypisują ,ps to mój pierszy smartfone trakże zarastam winogronami/zielony/wm6.1 może ktoś umie pomoc

Polecam jakieś fora poświęcone HTC (są w googlach starczy wpisać: “htc forum”), albo jakieś forum o smartfone’ach.

Przeniesiony z Hardware, Sterowniki :arrow: Telefonia komórkowa

Zmiana języka w wimdows mobile nie jest taka prosta jak by się wydawało a to dlatego że każda wersja romu ma swoje osobne tłumaczenie a zwłaszcza romy/systemy nieautoryzowane , a z jakim kupiłeś systemem to nic nie piszesz (dokładna wersja) spolszczenie romu odbywa się poprzez wgranie nakładki interwrite ale te nakładki muszą odpowiadać wersji romu , np. tu masz orginalny rom/system 6,1 do diamonda z nakładką interwrite (2 pliki najpierw istalujesz rom a potem nakładkie językową)http://sunnysoft.com/htc/ ale żeby wgrać ten rom to S/N diamonda musi zgadzać się z podanym na stronie lub musi być diamond odblokowany poprzez wgranie wcześniej Hard-SPL-Diamond-OliNex (ta aplikacja służy do odblokowania diamonda aby można było do niego wgrywać co się chce a zwłaszcza romy , radia, spolszczenia) . Jest wiele romów/systemów nieautoryzowanych które zawierają już interwrite w jednym pliku z systemem ale są to romy nieautoryzowane których używanie łamię licencję windowsa , pozatym sam kiedy używałem system spolszczony i miałem z tym troche problemów dlatego że diamond był znacznie wolniejszy i lubiał czasami się zawiesić , od jakiś 2 miesięcy używam romu z podanej strony lecz bez spolszczenia (wersja angielska) i diamond działa bardzo ładnie tzn. szybko i bez zawieszek. Wszystkiego dokładniej można dowiedzieć się na http://www.pdaclub.pl

Podobno nowy windows mobile 6.5 bedzie wydany w polskiej wersji językowej ale oficjalnie nie będzie możliwości zaktualizowania diamonda 1(3700)

PS. Zapewne zaraz do tematu dołączy Pablo55 i zapewne zaproponuje zainstalowanie najnowszej wersji romu tj. windows mobile 6.5.1 , a to będzie tylko twój wybór , z mojej strony niepolecany ze względu na na to że to piractwo (chyba że jesteś betatesterem microsoftu) a moim zdaniem jest to problemowy rom nie zawsze działający odpowiednio i bezproblemowo ale to jest tylko moje zdanie dlatego że każda sztuka diamonda inaczej reaguje na dany rom.