Pomoc w znalezieniu odpowiednich sterowników karty sieciowej

Czesc wszystkim.

 

Mam problem dotyczący karty sieciowej po formacie. Wiem że jest to wina braku zainstalowanych sterowników. Chyba przez ostatnie 3 godziny szukałem prawidlowych sterównikow do mojego sprzętu, ale nie znalazłem. prosze o szybką odpowiedź skąd pobrać, lub wysłać po prostu link do pobrania 

Z góry dziekuję i Szczęśliwego Nowego Roku !!

Mateuszku łaskawco podaj nazwę producenta i model płyty głównej lub laptopa. Ilu bitowy system. Do wyboru 32 lub 64.

Co do płyty głównej to mogę podać identyfikator PCL\VEN_10EC&DEC_8168&SUBSYS_E0001458&REV_06

Jeśli jeszcze coś potrzeba do pomocy to poproszę o instrukcje ponieważ nie jestem mistrzem komputera i z niektórymi rzeczami mogę mieć problem

A system mam 64 bit

Google nie znajduje sprzętu o takim identyfikatorze.Podaj identyfikator karty sieciowej  i system Win 7…XP…? Ostatecznie zajrzyj do obudowy i odczytaj typ płyty głównej.

http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=5&PFid=5&Level=5&Conn=4&DownTypeID=3&GetDown=false sprawdź tu.

Właśnie tu problem z karta sieciowa, poproszę o instrukcje jak to sprawdzić, jestem noga w tych sprawach wiec zrozumcie.

Na tej stronie to co właściwie mogę zrobić bo pobrać nic nie moge a ni nawet nic kliknąć

Bezproblemowo przecież działają linki z realteka. Może zmień przeglądarkę. Wybierasz swój system i ściągasz, najpewniej jest to ster pod twoją kartę.

Czy masz w Menadżerze urządzeń tą kartę  ? Bez otwarcia obudowy chyba się nie obejdzie.Może masz instrukcję,inne dokumenty które pozwoliłyby ustalić chociaż producenta płyty,i podaj wreszcie SYSTEM.

Ściąganie odbywa się po kliknięciu w kolumnie SITE,odpowiednio do Twojego systemu.

***

Okej dzięki za rady, za kilka godzin napisze wszystko i mam nadzieje ze wszystko znajdę.

A karty sieciowej w menedżerze nie ma dopiero jak wchodzę w ,inne urządzenia" to się pojawia. Wyraźnie tam pisze że trzeba zainstalować sterowniki.

A system to Windows 7 Home Premium 

 W tym programie sprawdzisz jaką masz płytę główną  http://www.dobreprogramy.pl/CPUZ,Program,Windows,13047.html    UWAGA - pobieraj z zakładki wszystki wersje.

mateusz.J123 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Okej pobrałem, wszystko mi się wyświetliło to których zakładek mam wysłac screen’y ? 

mateusz.J123 - Byłeś o coś proszony. Zastosuj się do tej prośby albo temat poleci do Kosza.

Dziękuję za podanie tego linku, internet wreszcie działa, po kilku godzinach obczajania tej strony udało sie pobrać. Jeszcze raz dzięki :wink: