Pomoc w znalezieniu sentymentalnej gry

Cześć!

Mam wielką prośbę proszę o pomoc w znalezieniu pewnej gry, była to taki space shooter?

Coś na zasadzie ,rtype final, Były tam bossy, jeden unosił się pamietam na góre po za celownik i strzelał z góry czy coś przez jakiś czas.

To była starsza gra, pamiętam że była ona 3D i na 100% miała co-op (w sensie dwóch graczy jeden ekran) byly tam poziomy z tego co pamiętam, i też pamiętam że była na pewno na jakiejś płycie bo miałem tą gre.

Wiem to nie wiele, ale potrzebuje pomocy musze ją odnaleźć, szukam ciągle ale nie idzie…

1 polubienie

Aria podpowiada takie tytuły :wink:
r

@Cookie3 Może „Grom W Zatoce”?

Kontynuując dyskusję z Pomoc w znalezieniu sentymentalnej gry:

Czy ta gra miała statek w podobnym kształcie do załączonego rysunku?

Jakoś w 2005 czy około tych lat, grałem w grę (też prawdopodobnie z płyty z czasopisma/gazetki z grami) gdzie steruje się podobnym statkiem, na pierwszym poziomie bombarduje wielki statek, a kolejne poziomy walczy się z potworami jako bossy, jest to gra z dużą ilością krwi i wybuchów. Z tego co pamiętam w tej grze jest boss który zachowuje się w podobny sposób jak to opisałeś.

Gra ma potencjał do bycia sentymentalną bo ma świetny soundtrack który zapada w pamięć i zróżnicowane poziomy z unikalnymi charakterystycznymi bossami.

Opis który podajesz brzmi własnie jak ta gra, wiesz co to za gra?

Może to:

Ale 3D tam chyba mało.

Niestety to nie to :frowning: