Pomoc z Chrome

Cześć.
Mam taki problem: Wyjechałem na kilka dni, zostawiłem laptopa w domu. Po powrocie okazało się że przeglądarka Chrome na komputerze nie chce się synchronizować z przeglądarką Chrome na komórce. Próbowałem na wszelkie sposoby to zmienić, niestety się nie udało. Dlatego odinstalowałem Chrome z komputera. Po ponownym zainstalowaniu zrobiło się jeszcze gorzej. Za każdym razem kiedy próbuję otworzyć pokazuje się tylko biała strona lub czarna, w zależności od tego jak ma ochotę. Bez paska adresowego, bez ikony minimalizacji itd. Nic tylko biały ekran.

Daj logi z FRST, może ktoś je przejży.

Możliwe, że ktoś coś grzebał w tym komputerze…

Co kolego? Nic nie rozumiem.

Wcześniej jednak warto wykonać skany profilaktyczne:

  • RogueKiller Anti Malware
    Zalecane pobranie wersji przenośnej (portable). Przed uruchomieniem pełnego skanowania należy włączyć w ustawieniach bezsygnaturowy „moduł MaIPE (BETA)”; opcjonalnie „skanuj z pełną wydajnością” (ustawienia → ustawienia skanowania).

  • AdwCleaner
    Pomiń linie oznaczone jako preinstalowane.

Może dysk siada lub karta graficzna.

Raczej nie, to nowy komputer. Poza tym wszystko inne działa bez zarzutu

Czasem fabrykę może opuścić coś wadliwego jak brałeś np. budżetowe.

Acer nitro. Poza tym Microsoft edge działa bez zarzutu. Tylko tyle że wszystkie zakładki mam na Chrome bo mam ze wszystkim połączone, dlatego chciałbym korzystać z niego dalej

Przedstaw najlepiej zrzut ekranu (screen) problemu i załącz logi FRST.

Próbowałeś przywrócić przeglądarkę do ustawień domyślnych?
chrome://settings/resetProfileSettings?origin=userclick&search=reset

Nie wiem co to jest logi FRST. Poza nic nie mogę zrobić bo zaraz po włączeniu przeglądarki pokazuje się tylko biały ekran, więc tym bardziej o jakimkolwiek przywracaniu kasowaniu czy czymkolwiek Nie ma mowy

Czyli olewasz posty:

Pomoc z Chrome - #4 przez soo

1 polubienie

Rozwiązanie było prostsze niż wszyscy radzili. Wystarczyło użyć Adwaced Uninstaller Pro. Ale dzięki wszystkim za zainteresowanie i chęć pomocy

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.