Pomoc z komputerem (Mrugająca Dioda od monitora)

Cześć, 

Ajsti , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy.

Dodatkowo na forum używamy polskich liter diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swój post. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jak masz podłączony monitor do komputera, a jak podłączasz telewizor? Jak nie znasz nazw gniazd, to możesz zrobić zdjęcie i opisać.

 

Czy te dziwne dźwięki wydobywają się z monitora? Na ile są one dziwne?

Mam od roku cały czas tę same podłączenie kabli, nic nie zmieniałem jedynie teraz zaczalem ogladac filmy z komputera na telewizor. Czego wcześniej nie robiłem. Dzwięki mam takie jakby był świerszcz nagrany i przewijany przez cały czas. Moge jeszcze dodać że gdy włączam komputer, to trace sygnał na telewizorze gdy mam ustawione DTV(tutaj mam kanały na ktorych jest polsat tvn itp.) na HDMI2 mam podłaczenie telewizora z komputerem.