Pomoc z vista i ogółem z grafika

Otóż niedawno zakupiłem kartę graficzna i mam taki problem. Gdy niedawno zaczełem grać w NFSHP lub inne tego typu gry coś vista zaczeła lekko przylagowywać nie wspominając o gothicu 3 na takim sprzęcie na full i są lagi.

tu macie ze Speccy:

http://imageshack.us/photo/my-images/840/mojkompg.jpg/

Więc nie wiem co mam zrobić by moc normalnie bez lagów pograć

Może vista za dużo ramu żre lub coś jest nie tak

Na takim kiepskim sprzęcie Gothic 3 na full może ciąć.

  1. Mało RAMu.

  2. Kiepska karta graficzna.

  3. Kiepski procesor.

Czego oczekujesz?

tutaj można tylko kosmetyke zastosowac jeśli chodzi o darmowe rozwiązania, tzn. defragmentacja dysku, instalacja xp’ka, użycie np. game booster, ale jak powyżej powiedział kolega nie masz potwora wydajności, gdyż co prawda 5570 radzio ma te 1gb ramu ale częstotliwość jego pamięci jest niska… , myśle że przy systemie xp by to lepiej wszystko działało jeśli chcesz więcej z gier wycisnąć, jeszcze wyczyść ccleanerem dysk, i sprawdź programem hd tune na obecność bad sectorów, bywa że własnie badsectory powodują zawieszki w grach/programach

niedawno kupiłem ten procek ,jak wiem to on 2 rdzeniowy i nie mogę mieć np 3 lub cztery z powodu ograniczeń płyty.A co do karty podobnie niedawno ja tez kupiłem i typek mówił ze bd hulać na niej 2011 i 2012 gry na ful ( powinny) a z ramami to niedługo dokupie

krysti1344 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

“Typek” cię okłamał. Ta karta nadaje się przede wszystkim do pracy biurowej :wink:

Masz przestarzałą płytę główną - nie opłaca się do niej kupować już RAMu.

dla niego najważniejsze jest żeby twoja kasa w jego portfelu hulała, a nie to żeby ci najnowsze gry śmigały :smiley: niestety ale panowie w sklepach komputerowych zrobili sie nie profesjonalni,