Pomoc z wyborem głośnków 2.1- allegro

witam.

mam zamiar zamówić dzisiaj głośniki 2+1.

znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/item148214538_hit_log … delko.html

szukam czegoś do 150 zł i przesyłka za pobaniem i jakoś nic dobrego n moge znaleść. może ma ktos z was takie głośniki i sie wypowie na ich temat;

Pozdrawiam

Polecam w tej cenie ‘CREATIVE INSPIRE T3100’, wg mnie ciekawsza propozycja niz te Logitechy.

Pozdrawiam.

wg mnie lepsze od

Polecam ci ten zestaw

Kupiłem je tydzień temu i rewelacja sopran super, bas rewelacyjny do tego pilot do zdalnej regulacji basów i głośności

ja mam takie głośniki tylko że 5.1 dają rade przy słuchaniu muzy,oglądaniu filmów i w gierkach dają rade mi pasują ale każdy lubi co innego.

Od tracerów daleko :slight_smile: . Co do T3100. To nic innego jak T3030 w innym plastiku. A co za tym idzie lepsze są logitechy X-230. Przecież Creative zawsze zmienia w głośnikach tylko nazwę i wygląd a nie bebechy… Sam na gwiazdkę dostaję logitechy X-230 :-o . Sam myślałem nad T3030/3100 i myślę iż X-230 mają najlepszy dźwięk… Na pewno mają lepszy subwoofer (miodzio słuchałem). Mi pozostaje czekać do świąt, a tobie polecam X-230. Creative ostatnio produkuje chłam…

Gdzie ty masz ten pilot? :?

no kolego nie mylisz sie :slight_smile:

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

w zestawie jest ,a co do dzwieku to w Media Markt robiłem odsłuch logitechów i tych moich - sopran i bas 10 razy lepszy

http://allegro.pl/item148109372_creativ … ncja_.html

ja ci polecam te creativy , tańsze niż te MEGA super Tracery :-o

a co do logitechów to nie polecam , radio ruskie lubisz ??

Jakoś moi znajomi którzy mają te głośniki nie narzekają na to.

Po prostu jak ustawili na dźwięk bardzo cichy to było słychać jakąś tam rozmowe, lecz przestawienie subufera o 10 cm w inne miejsce, to problem znikną.

Głośniki są świetne. Polecam :!:

a ja tam lubie sluchac ruskiego radia:)) albo jak policjanci gadają :slight_smile: