Pomoc z wyborem głośnków 2.1- allegro

(system) #1

witam.

mam zamiar zamówić dzisiaj głośniki 2+1.

znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/item148214538_hit_log ... delko.html

szukam czegoś do 150 zł i przesyłka za pobaniem i jakoś nic dobrego n moge znaleść. może ma ktos z was takie głośniki i sie wypowie na ich temat;

Pozdrawiam

(Michalski Wojtek) #2

Polecam w tej cenie 'CREATIVE INSPIRE T3100', wg mnie ciekawsza propozycja niz te Logitechy.

Pozdrawiam.

(bartus2003) #3

wg mnie lepsze od

(W O L F) #4

Polecam ci ten zestaw

Kupiłem je tydzień temu i rewelacja sopran super, bas rewelacyjny do tego pilot do zdalnej regulacji basów i głośności

(Ramirez1) #5

ja mam takie głośniki tylko że 5.1 dają rade przy słuchaniu muzy,oglądaniu filmów i w gierkach dają rade mi pasują ale każdy lubi co innego.

(Mateusz 130) #6

Od tracerów daleko :slight_smile: . Co do T3100. To nic innego jak T3030 w innym plastiku. A co za tym idzie lepsze są logitechy X-230. Przecież Creative zawsze zmienia w głośnikach tylko nazwę i wygląd a nie bebechy.... Sam na gwiazdkę dostaję logitechy X-230 :-o . Sam myślałem nad T3030/3100 i myślę iż X-230 mają najlepszy dźwięk... Na pewno mają lepszy subwoofer (miodzio słuchałem). Mi pozostaje czekać do świąt, a tobie polecam X-230. Creative ostatnio produkuje chłam...

(Błażej) #7

Gdzie ty masz ten pilot? :?

(bartus2003) #8

no kolego nie mylisz sie :slight_smile:

(squeet) #9

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

(W O L F) #10

w zestawie jest ,a co do dzwieku to w Media Markt robiłem odsłuch logitechów i tych moich - sopran i bas 10 razy lepszy

(system) #11

http://allegro.pl/item148109372_creativ ... ncja_.html

ja ci polecam te creativy , tańsze niż te MEGA super Tracery :-o

a co do logitechów to nie polecam , radio ruskie lubisz ??

(Błażej) #12

Jakoś moi znajomi którzy mają te głośniki nie narzekają na to.

Po prostu jak ustawili na dźwięk bardzo cichy to było słychać jakąś tam rozmowe, lecz przestawienie subufera o 10 cm w inne miejsce, to problem znikną.

Głośniki są świetne. Polecam :!:

(bartus2003) #13

a ja tam lubie sluchac ruskiego radia:)) albo jak policjanci gadają :slight_smile: