Pomoc z założeniem strony na yoyo.pl

Mam strone na yoyo i teraz musze zainstalować oprogramowanie.Nie wiedziałem jak sie daje przez filezille te różne rzeczy więc zainstalowałem od razu.Teraz musze to zainstalowaćale nie wiem jak.Prosze o pomoc.Adres mojej strony to:www.worldofgothicpl.yoyo.pl z góry dzięki

musisz klinąć zakładke zainstaluj dalej/dalej/ podać parametry mysQl hasła itp

te dane masz na stronie yoyo.pl po zalogowaniu się .

masz też FaQ w którym wszystko jest fajnie napisane .

logujesz się na yoyo.pl klikasz twoje strony /edytuj strojnę /parametry połączenia .

Dzięki,nie jestem obcykany w tych sprawach bo to mój pierwszy raz :smiley:

Złączono Posta : 06.07.2007 (Pią) 10:11

Ale nie moge znaleźć tego.Najlepiej gdybym sie z kimś zgadał na gadu.Oczywiście z tymi co mieli już do czynienia z robieniem stron na yoyo i im sie udało

Zaloguj się :arrow: Twoje strony :arrow: na środku masz strony, przy wybranej kliknij “edytuj stronę” :arrow: panel po prawej: Parametry połączenia.

Pierwsze dane są do FTP, a drugie MySQL.

Ale problem w tym że w ogóle nie moge zainstalować oprogramowania.Zawsze wyskakuje błąd.Najlepiej gdybym zgadał sie na gadu z kimś i by mi powiedział wszystko od początku do końca ze szczegółami

Od tego jest forum, a nie gg.

Jaki błąd wyskakuje ?

No pisze że podałem złe hasło/login i takie inne duperele

To nawet nie potrafisz podać hasła które sam wymyśliłeś ? :lol: teraz to się uśmiałem … :shock:

Nie to.Naprawde coś źle wyskakuje a teraz w ogule strona sie rozwaliła sam zobacz:www.worldofgothic.yoyo.pl chce po prostu żeby to była strona i forum

No to musisz trochę poczytać, a nie od razu.Zobacz na forum yoyo.pl, a tam na pewno znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Dobra wejde.Mam nadzieje że wszystko pujdzie dobrze i goście mi wszystko wytłumaczą