Pomoc Zdalna, jak zacząć?

Witam, mam koleżanke która jest daleko, komp jej coś nie zabardzo chodzi, brak wirów itp. Formata nie potrafi :x Ogólnie prawie nic. Chciałbym jej pomoc poprzez Pomoc Zdalną :slight_smile: Tylko, że jeszcze nigdy z niej nie korzystałem i nie wiem jak to skonfigurować :frowning: Żeby sie połączyć. Pomoc zdalna polega na przejęciu kontroli nad kompem i ze bede mógł ustawiać itp wszystko? Niestety na tym sie nie znam wiec pytam. Czy moze polecacie jakis inny sposób, aplikacje itp.? Bo raczej trojanem jej nie pomoge :smiley: Pewne… Wiec czekam na wszelkie informacje dotyczące Pomocy Zdalnej… Mam nadzieje, że uzyskam dostatecznie dużo info. by jej pomoc 8) Pozdrawiam wszystkich.

LogMein http://www.logmein.com

Można wiedzieć co to za stronka? Ang. aż tak to nie znam :slight_smile: Nikt nie ma żadnych info o Pomocy zdalnej?

Pozdrawiam

LogmeIn umozliwia dostęp do drugiego komputera niezależnie od tego gdzie by się znajdował (za NAT-em, za routerem, za firewallem, sieci korporacyjne itd)

Podczas połączenia z drugim komputerem obecnie pracujący uzytkownik nie zostanie wylogowany i może obserwować na ekranie monitora to co robimy. Idealne w sytuacji gdy trzeba komuś pomóc na odległość.