Pomoc ze Steam

Witam. Mam problem z pobieraniem gry na steam. Robiłem , reset , komputera poprzez odinstalowywanie wszystkich gier i instalacji ich na nowo. Ponieważ komputer nie chodził sprawnie, gdyż miałem je wszystkie na jednym dysku. Po odinstalowaniu gier, zacząłem na nowo je pobierać. Jednakże teraz starałem się , wkleić , je na dysk D. Brat polecił mi abym zrobił foldery do których mógłbym je wrzucać ( te foldery w tym dysku D że niby tak lepiej i ogar taki i wg…) No i pobraniu pierwszej gry było spoko. Pobrała się tam gdzie należy itp. Jednakże jak chcę pobrać drugą grę, nie mogę tego zrobić na dysku D bo pisze , Zainstaluj w D:/ [ Tutaj pokazuje się nazwa wcześniejszej gry którą pobrałem ]. Gdy nawet próbują pobrać ją w tym samym folderze gdzie znajduje się ta gra poprzednia wyskakuje mi komunikat i nawet u góry pisze wiecie w tym okienku na steam, kiedy pobieramy gry ono nam się tam włącza, chyba każdy tak ma. , Masz za mało miejsca na dysku, aby uruchomić tę grę , No proszę…Komputer pokazuje mi że w tym dysku D mam jeszcze 554 GB, na 558 … Nie wiem co mam robić czy odinstalować tą pierwszą zainstalowaną grę i spróbować jeszcze raz? Niby jest ta strzałka wiecie że gdzie mam wybierać miejsce gry ale ona tylko pokazuje ten pierwszy dysk i ten 2 gdzie pisze ta nazwa gry… I nie, nie zmieniałem nazwy tego dysku, albo coś… Proszę o pomoc, wiem że na tym portalu jest dużo mądrych osób :confused: Czy to jest jakiś problem ze steam? Gdy próbowałem pobrać coś z Origina to pięknie przenosiło mnie do wybrania folderu :confused: Proszę o pomoc w tych czasach każdy kto gra w gry ma Steam… Z góry dziękuję <3

Menu Steam ->Ustawienia->Pobieranie->Foldery Biblioteki Steam->Dodaj Folder Biblioteki. W otwartym oknie przechodzisz na D:, Tworzysz folder o nazwie Steam i wciskasz Wybierz. Teraz spróbuj zainstalować grę do tego folderu.