Pomoc ze złożeniem komputera AMD

Witam chciałbym złożyć komputer który ma służyć do csgo i nie wiem czy wszystko bedzie ze soba dzialac. Wiem ze zasilacz jest z czarnej listy ale nie mam wiecej kasy na lepszy.
Procesor: AMD Athlon II 250 2x3Ghz
-Zasilacz: MODECOM Feel III 400W
-Płyta główna: Foxconn SBU009.002
-Karta graficzna: Zotac GT240 AMP! 512mb DDR5
-Dysk: WD 80Gb ATA
-Pamięć ram: Kingston KVR1333D3N9K2 2x2GB DDR3 1333Mhz Dual-Channel
Link do licytacji z plyta glowna: http://allegro.pl/plyta-foxconn-4xddr3-sata-ata-am3-fv-gw-i6483320864.html

Jak wszystko będzie sprawne, to powinno pracować.

-Dysk: WD 80Gb ATA

Kup dysk WD 80 GB, ale Sata II

Ten dysk to ja mam już. Mam zamiar kupić w marcu sata 1tb. Ten ata nie bedzie działał?

Płyta gniazdo IDE ma, więc powinien działać, tylko gdzie podepniesz napęd CD/DVD? chyba, że masz sata?

Edit:

Teoretycznie można podpiąć dwa urządzenia ATA do jednego portu IDE na płycie - dysk- zworka ustawiona na nim na Master i napęd - zworka ustawiona na na nim na Slave. Ale są duże problemy przy instalacji systemu i późniejszej pracy komputera.Tak więc NIE polecam.

Mam naped dvd na usb z ktorego nie korzystam

No to OK.

Tylko system trzeba jakoś zainstalować, a nie wiadomo czy bios tej płyty będzie bootował z tego napędu USB lub pendrive USB? i zwykły napęd by się przydał?

To jak coś to pożycze napęd na sata od kumpla do zainstalowania win 7. Nie przyda mi się bo w sumie z takich dobrodziejstw jak płyty dvd już nie korzystam.