Pomoc

Chciał bym robić jakieś grafiki tylko sęk w tym że nie mam zielonego pojęcia co i jak. Myślę że mógł bym zacząć od robienia jakiś animacji lub grafik postaci do gier tym najlepiej bym się zainteresował. Tylko nie wiem jakiego użyć do tego programu, najlepiej żeby to był program po polsku bo angielski tylko znam podstawy więc nie wydaje mi się, że umiał się posługiwać angielskim programem.

Proszę o pomoc z góry dziękuję.

simonides , może zacznij od poczytania na ten temat, a nie zaraz bierzesz się za programy.

Najpierw teoria, potem praktyka.

Tak, niewątpliwie droga jest długa. Poczytaj sobie wymagania na stanowisko pracy w Valve ( http://www.valvesoftware.com/jobs/ ). Co prawda firma poważna i wymagania stawia słuszne, ale wiesz czego się mniej więcej spodziewać. Nie chcę Cię tu zniechęcać, broń Panie Boże, ale trzeba włożyć w to sporo pracy. Jak będzię Cię to interesować to czas i chęci znajdą się same. Myślę, że dobrze byłoby rozejrzeć się po różnych forach skupiających się na modach do gier (na chwilę obecną przychodzi mi na myśl niestety tylko anglojęzyczne fpsbanana, ale zapewne jest ich o wiele więcej). Można tam znaleźć często garść porad i grupę osób z podobnymi jak Ty planami ;]

simonides , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif