Pomocy! atak wirusów

witam komputer strasznie muli pisze tak bo zaraz się wyłączy!

oto log

Złączono Posta : 11.02.2007 (Nie) 21:52

nie chodzi dużo programów, nie chodzi np. dodaj/usuń programy!

Użyj narzędzia SmitFraudFix z opcji numer 2 w trybie awaryjnym.

Po wykonaniu pokaż nowy log z HijackThis, SilentRunners oraz zawartość pliku c:\rapport.txt

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/153 … 9e973.html oto zdjęcie

Ok, ale najpierw zrób to co napisałem i wklej logi, o które prosiłem. SmitFraudFix powinien automatycznie usunąć pliki odpowiadające za wyświetlanie tego komunikatu i wszelkich wpisów w rejestrze z nim związanych.

SmitFraudFix po nacisnięciu dowolnego klawisza zamyka się, nie umiem wejść w tryb awaryjny.

Do trybu awaryjnego wchodzi się tak:

Jeśli jednak SmitFraudFix zawiedzie, użyj narzędzia Roguefix.

dziękuje zdecydowanie pomogło :wink:

oto log z silenyta o raz HJ

Albo log z Silenta jest stary albo wszystko nadal siedzi:

Proszę użyć zlinkowanych przeze mnie narzędzi i pokazać nowe logi oraz raporty z nich.

Kaspersky wykrył 7 wirusów a AVG Anti-Spyware 5

log z kaspra

Złączono Posta : 12.02.2007 (Pon) 14:32

przepraszam wkleiłem nie to co trzeba.

Użyj programu ATF Cleaner i przeczyść TEMP’y. Możesz również użyć programu Odkurzacz i usunąć wszystko, co znajdzie.

Prawy klawisz myszki na mój komputer => właściwości => zakładka Przywracanie systemu => zaznacz opcję Wyłącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach i potwierdź.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Zwykła wersja programu BearShare posiada w sobie syf dlatego proponuję go usunąć. A jeśli koniecznie chcesz z niego korzystać to zainstaluj wersję Lite, która jest pozbawiona syfu.

Po wykonaniu możesz wrzuć nowy log z Silenta.

mam Lite :wink:

dzięki zrobiłem wszystko co kazałeś

pozdrawiam