Pomocy... Battlefield 3 - problem z grafiką

Witam. Na Święta dostałem grę ‘‘Battlefield 3’’. Mój komputer ma 4 miesiące, spełnia wymagania (nawet ma więcej niż potrzeba), karta graficzna kilka modeli nowsza niż potrzeba. Płyta legalnie kupiona w sklepie, zarejestrowana na jedno konto programu Origin. Gdy włączam grę obraz migocze, głos gdzieś ‘‘ucieka’’. Rozdzielczość ustawiłem na tą co w innych grach, wszystko dobrze dobranie i ustawione, a obraz dalej migocze. Muszę zjechać kursorem na pasek koło ‘‘zamknij, minimalizuj w dół i minimalizuj’’ (ponieważ pokazuje mi się to ale też migocze), gdy poruszam trochę kursorem nie ma dźwięku, obraz nie migocze ale jak kliknę to dalej jest ten sam problem. Czy podać wam parametry komputera?

Najnowsze sterowniki do Chipsetu i karty graficznej zainstalowane?

Podaj dokładną specyfikację swojego komputera. To że jest nowy, karta graficzna “kilka modeli nowsza” wcale nie znaczy, że zestaw jest wystarczająco wydajny, by bez problemów udźwignąć grę.

sterowniki mam najnowsze, a mianowicie: AMD Catalyst 11.12

System operacyjny: Windows 7 Home Premium 64-bitowy (6.1, komplikacja 7601)

procesor: AMD Athlon II X4 64 Processor (4 CPUs), 3.0 GHz

4096 MB ram

DirectX 11

Karta graficzna: AMD Radeon HD 6700 Series

Typ mikroukładu: ATI display adapter (0x68BA0)

Typ konwetera DAC: Internal DAC 9400MHz

Przbl. całk. il. pamięci: 2805 MB

Bieżący tryb ekranu: 1600 x 900 (32 bit) (60Hz)

Funkcje DirecX:

Przyspieszenie DirectDraw: Włączone

Przyspieszenie Direct3D: Włączone

Przysp. teksturowania AGP: Włączone

Sterowniki:

Główny serownik: aticfx64.dll,aticfx64.dll,aticfx64.dll,a

Wersja: 8.920.0.0

data: 2011-11-10 04:15:20

Podp. przez WHQL: Tak

Wersja DDI: 11

Wydajność komputera: 5,9

Model sterownika: WDDM 1. 1

Zintegrowana grafika - i wszystko jasne.

Te zintegrowane Radeony HD 6700 nie są takie znowu “cienkie” ale do Battlefielda 3 to musisz sobie zainstalować odpowiedniej mocy kartę do PCI Express x16.

Poczym wnioskujesz że HD6700 to zintegrowana grafa? LOL

To jest zrzut z dxdiag a sterowniki ati nie raportują systemowi konkretnego modelu karty tylko serię.

Więc szczupak podaj konkretny model karty oraz model procesora.

PS. BF3 ma taką małą przypadłość, jak się uruchamia to może pzostawać w tle, tak jak byś się przełączył między oknami. Spróbuj tak, jak uruchomisz grę to kliknij na ikonę BF3 na pasku zadań jak się tylko pojawi.

Dobra. Jakimś cudem udało mi się uruchomić grę. Wszystko płynnie działa. W niecała dwa dni przeszedłem całą kampanie. ZARĄBISTA gra! Polecam! :smiley:

witam ma problem z grafiką

Wyskakuje błąd:

Failed creating D3D device of at least version 10.0 on adapter “NVIDIA GeForce9800 GT ( Microsoft Corporation - WDDM v1.1)” with driver “Unknown”. Error is DXGI_ERROR_UNSUPPORTED (“Unsupported.”).

This is typically caused by not having the minimum reqired DirectX support in yhe GPU.

For NVIDIA GPUs, DirectX 10.0 support is reqired.

For AMD and GPUs from other vendors, DirectX 10.1 support is requred. co oznacza

Oznacza to, że musisz zainstalować sterowniki do karty graficznej. www.nvidia.com