POMOCY! BŁąd 1402 przy intalacji

Bardzo prozę o pomoc i czy da się z ty coś zrobić? prz XP Profesjonal.

Przypadkiem, zamiast wyczyścić rejestr usunięte zostały wszystkie lucze.

Przy wyłączonym - przywracaniu systemu. System nie działa.

Próbuję to uzupełnić przy pomocy płytki, po przjściu ok 3/4 instalacji pokazuje się "błąd 1401 -intslator nie może otworzyć klacza rejestru

Hkey_LoCAL_MACHINE\Sowteare\Cases\COLFILE|DefaultIcon.

Zweryfikuj czy masz odpowiednie uprawnienia aby uzyskać dane do rejestru."

Jak poszedł rejestr to nic nie zdziałasz.

Reinstalacja XP bez utraty danych

A jak do tego się zabrać, bo napradę się teraz boję !!

Złączono Posty : 27.01.2007 (Sob) 12:39

Prozę Pomóż mi!

Tak w ogóle > awaryjny nie działa? Bo można by przywrócić kopie, które powinien wykonać program czyszczący rejestr. Czym czyściłeś?

Jeśli się nie da, to pod linkiem masz wszystko opisane.

Rejestr czyściłam - pr. RecCeaner. Ja nie mogę otwortzyć żadnego pliku, bo pokazuje się komunikat “za pomocą jakiego programu”. Wszystkie ikony są jednakowe. Czytałam informacje na forum; t ym programie w pliku “Backups” są zapisane te usunięte klucze, ale po podświetleniu tego pliku - nie pokazuje mi się komenda przywróć. Jedynie kiedy je wszystkie podświetlę i klikę na przenieś zaznaczone elementy= w podpowiedzi wskazuje na “system 32”.

I nie wiem teraz czy to zaakceptować? aby nie pogorszyć?

Proszę o podp[owiedź - jestem załamana! !!

Użyj UnHookExec.inf - klikasz na link do pliku prawym klawiszem myszki => zapisz element docelowy jako => wskaż miejsce gdzie chcesz zapisać (np. pulpit) i kliknij Zapisz => prawy klawisz myszki na pobrany plik => Instaluj.

Przykro mi bardzo! Plik został zapisany, ale przy próbie otwarcia - znówk komenda, otworzyć za pomocą jakiego programU?

On właśnie służy do naprawienia skojarzeń w rejestrze odnośnie plików wykonywalnych. Dałeś “instaluj”, wtedy wywala błąd?

http://webmanual.pl/mro/exe_fix/xp_exe_fix.zip

http://webmanual.pl/mro/exe_fix/xp_fileassoc.zip

Rozpakuj i uruchom.

Tak, po wypakowaniu, kiedy na niego klikam, pyta się jakiego programu użyć do otwarcia. Chyba nie dam sobie rady!