Pomocy cos nie tak z kompem

W ostatnim czasie komp niestety zaczął mi się strasznie zamulać w dodatku pojawiły mi się jakieś dziwne programy w dodaj/usuń programy w panelu sterowania typu: 1310Tour, 1310Trb, 1310_Help, 1310, AiOMinimal, AiO_scan, AiO software,bufferchm, copy, creativeprojects,creativeprojectstemplates,ceutour,destinations,director,docproc,documentviver,fax, overland, TrayApp, Unload, Webfldrs XP, WebReg itp których na pewno nie instalowałam i pojawiły się niewiadomo skąd. Pomocy

silent:

Logi są czyste.

Widzę, że masz AVG Anti-Spyware 7.5. Przeskanuj nim i pokaż raport.

Znalazło mi tylko cookies. A ja nie mam pojęcia co to za programy się w/w poinstalowały…

Tak, AVG znalazł tylko całkowicie niegroźne cookies.

Spróbuj najpierw odinstalować te szkodliwe programy za pomocą apletu Dodaj usuń programy dostępnego w Panelu sterowania, następnie usuń od nich folder ręcznie i na koniec przeczyść rejestr (opis).

Niestety mam problem z ich usunięciem za pomocą doda/usuń programy , a co najlepsze wszystkie znajdują się w folderze hp i już sama nie wiem czy to jest dobrze czy nie, jednak wcześniej nie miałam informacji o takich programach więc może najlepszym wyjściem jest odinstalowanie drukarki i wtedy problem sam się rozwiąże?

Niestety znowu mam problemy z kompkiem. Proszę o ponowne sprawdzenie loga: