[Pomocy] Crash systemu. Niebieski ekran

Witam serdecznie, próbowałem dzisiaj wyczyścić rejestr, i niestety usunąłem zbyt wiele, jeszcze pozniej użyłem programu regcleaner no i zaczęło się. Program kazał mi ponownie uruchomić system, gdy to zrobiłem już nie mogłem go uruchomić, gdy włączam notebook, zaraz po załadowaniu windowsa mam niebieski ekran. Próbowałem takiego programu (laptop samsung) samsung system recovery który jest wgrany od początku, przywracam tym system, jednak po włączeniu znowu jest niebieski ekran.

Na XP zawsze włączałem CHKDSK (czy jakoś tak) i wszystko śmigało, jednak w windows 7 nie wiem co robić…

Proszę Was o pomoc w tej sytuacji, gdyż nie chcę formatować systemu i tracić wszystkich danych. Pozdrawiam

Włącz system w trybie awaryjnym (chyba F8 PRZY STARCIE WCISKAJ) sprawdź w tym program co nim czyściłeś rejesrt czy nie zrobił kopi rejestru przed oczyszczeniem. Jeśli zrobił to przywróć.

jak wlaczam tryb awaryjny to tez mam niebieski ekran, jakies inne pomysły? moze jakis program odpalić ze stacji dysków? tylko jaki? jakis zeby odzyskał system