Pomocy Diablo 2 LoD

Witam!

Otorz chce sie wejsc na BN to pisze “Łączenie z najszybszym serverem” a po chwili wyskakuje

“Jesli korzystaz z modemu to przed polaczeniem z Battle.Net musisz najpierw polaczyc sie z dostawca uslug internetowych. W celu uzyskania dalszych informacji prosze odwiedzic strone …”

Zablokowali mi konto czy co ? bo jakies 30 minut temu normalnie gralem … a teraz lipa … :(((

i jest wybierz bramke a chyba bylo ze kraine sie wybiera … i to dziwne … bo zawsze tam bylo Europa Azja itp … a teraz INTRANET:0.0.0.0 i jakies inne dziwne ip

Co do punktu pierwszego, to zwykły brak połączenia z Battlenet. Poprostu Blizzard znowu się bawi i coś majstruje. Ostatnio zdarza się to dosyć często. Jeśli zablokowaliby ci konto, to miałbyś stosowny komunikat.

Co do problemu drugiego, to faktycznie to dziwne. Ale tak się głupio zapytam : nie kliknąłeś przypadkiem tej drugiej opcji gry w sieci ??

Nie no tak glupi to chyba nie jestem :stuck_out_tongue: Ale …

Zrobilem reinstalke … zadzialalo. Gram sobie gram i nagle kraina odlaczona i tak juz pol dnia jest … nie wiem co sie dzieje … na ogol tralo to chwile a nie 7h … :expressionless:

Chyba wiem co jest nie tak … mam siec LAN i admin mogl mi zablokowac porty dlatego nie moge sie polaczyc … eh … :((

NO to musisz z mnim porozmawiać raczej do gry powinien odblokować je

to nie przez admina…poprostu blizzard kombinuje …a z reszta …wszystko kiedys zginie…