Pomocy. do znawcow firewall-i, comodo oraz sieci

(Gepiclio) #1

witam serdecznie

Mam troche spraw do znawcow wymienionych rzeczy w temacie. Prosze was o pomoc bo sam juz sobie z tym nie radze. Czytam, konfiguruje i coraz mniej wiem....

Postaram sie wszystko zobrazowac w 2 czesciach . Z gory Dzieki za wyrozumialosc

cz.1

1)czy bedac w sieci LAN w opcji ukrywanie portow wlaczyc:

(bachus) #2

Hej, jak możesz popraw i zredaguj swoje pytania (głównie znaki diakrytyczne), bo ciężko się czyta.

(MrBeckham666) #3

zawsze możesz skorzystaćz online armor lub np slimjet czy palemoon. chrome nie polecam. ja używam baidu lecz 360 ts jest podobny i tą chmurą to nie ma się co martwić spokojnie to jest normalne chłopie bo wpadniesz w jakąś cieżko paranoję.

(Gepiclio) #4

chodzi o polskie czcionki?

a co do pytań to celowo je tak opisałem żeby było wiadomo co i jak. Prosze o napisanie odpowiedzi chociaż na 1 część

a wtedy ja postaram się na tej podstawie edytowac bo i naczej ciężko mi będzie.

(MrBeckham666) #5

tak OA jest skuteczny lekki i prosty w obsłudze.

baidu antivirus jest lekkie i skuteczne chodz 360 też jest ok zobacz wersje esential.

chrome jest wolny i jest od google są znacznie lepsze przeglądarki jak slimjet czy palemoon. nie zawsze to co najbardziej znane jest dobre.

przetestuj nie spodoba się to zmień.

(Gepiclio) #6

-czy OA jest rownie dobry jak comodo? w sensie blokowania tego co sie chce. masz jakis opis dotego?

-a moze ktos odpowie na jeszcze jakies pytania z poczatku tematu…

(Semtex) #7

@gepiclio111

Na forum piszemy w języku polskim, używamy “ś, ć, ź, ż, ą, ę, etc.”, oraz znaków interpunkcyjnych proszę użyć przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu posta i dokonać zalecanych poprawek w treści posta/ów i tytule wątku, tytuł możesz edytować po użyciu zaawansowanego edytora, dziękuję za uwagę.

(MrBeckham666) #8

tak jest również skuteczny a jest mniej problemowy jeżeli zależy ci na samym firewallu wystarczy w OA wył hips i masz lekki i skuteczny sam firewall.

pomoc raczej nie jest potrzebna jak czegoś nie wiesz napisz w komentarzu pod OA pewnie odpiszę za jakiś czas:)

(morphiusz1) #9

Istotnie, OA “rozwiąże” Twoje problemy :slight_smile: Tam po prostu nie ma takich moliwości konfiguracji. A ja sam odsyłam tutaj: https://help.comodo.com/topic-72-1-623-7724-Firewall-Settings.html dużo fajnej wiedzy.

(roobal) #10

gepiclio111 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu edycji tytułu należy użyć opcji pełnego edytora tekstu.