Pomocy. do znawcow firewall-i, comodo oraz sieci

witam serdecznie

Mam troche spraw do znawcow wymienionych rzeczy w temacie. Prosze was o pomoc bo sam juz sobie z tym nie radze. Czytam, konfiguruje i coraz mniej wiem…

Postaram sie wszystko zobrazowac w 2 czesciach . Z gory Dzieki za wyrozumialosc

 

cz.1

1)czy bedac w sieci LAN w opcji ukrywanie portow wlaczyc:

Hej, jak możesz popraw i zredaguj swoje pytania (głównie znaki diakrytyczne), bo ciężko się czyta.

zawsze możesz skorzystaćz online armor lub np slimjet czy palemoon. chrome nie polecam. ja używam baidu lecz 360 ts jest podobny i tą chmurą to nie ma się co martwić spokojnie to jest normalne chłopie bo wpadniesz w jakąś cieżko paranoję.

chodzi o polskie czcionki?

a co do pytań to celowo je tak opisałem żeby było wiadomo co i jak. Prosze o napisanie odpowiedzi chociaż na 1 część

a wtedy ja postaram się na tej podstawie edytowac bo i naczej ciężko mi będzie.

tak OA jest skuteczny lekki i prosty w obsłudze.

baidu antivirus jest lekkie i skuteczne chodz 360 też jest ok zobacz wersje esential.

chrome jest wolny i jest od google są znacznie lepsze przeglądarki jak slimjet czy palemoon. nie zawsze to co najbardziej znane jest dobre.

 

przetestuj nie spodoba się to zmień.

-czy OA jest rownie dobry jak comodo? w sensie blokowania tego co sie chce. masz jakis opis dotego?

-a moze ktos odpowie na jeszcze jakies pytania z poczatku tematu…

@gepiclio111

Na forum piszemy w języku polskim, używamy “ś, ć, ź, ż, ą, ę, etc.”, oraz znaków interpunkcyjnych proszę użyć przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu posta i dokonać zalecanych poprawek w treści posta/ów i tytule wątku, tytuł możesz edytować po użyciu zaawansowanego edytora, dziękuję za uwagę.

tak jest również skuteczny a jest mniej problemowy jeżeli zależy ci na samym firewallu wystarczy w OA wył hips i masz lekki i skuteczny sam firewall.

 

pomoc raczej nie jest potrzebna jak czegoś nie wiesz napisz w komentarzu pod OA pewnie odpiszę za jakiś czas:)

Istotnie, OA “rozwiąże” Twoje problemy :slight_smile: Tam po prostu nie ma takich moliwości konfiguracji. A ja sam odsyłam tutaj: https://help.comodo.com/topic-72-1-623-7724-Firewall-Settings.html dużo fajnej wiedzy.

gepiclio111 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu edycji tytułu należy użyć opcji pełnego edytora tekstu.