Pomocy !Internet securite suite?


(Przemo Koszel) #1

Witam.Wczoraj gdy wszedłem na pewną strone pojawił mi się komunikat że mam wirusy i ten program a mianowicie Internet security suite pomoże.Gdy to pobrałem i zainstalowałem zaczeły się wyświetlać komunikaty że mam na pc wirusy.I tak cały czas ,gdy naciskałem usuń pokazywała się strona z doładowaniami.I tak cały czas,staram się to usunąc ale nie da rady.Gdy wchodzę w dodaj lub usuń tego nie ma...Plis pomocy,co mam zrobić by to usunąć ???????


(kamyk@) #2

Witam serdecznie prawdopodobnie ściągnąłeś fałszywy antywirus.Wykrywa on za każdym razem wirusy i każe płacić za usunięcie.Tu masz link do programu ,który usuwa fałszywe antywirusy : http://www.dobreprogramy.pl/Remove-Fake ... 15150.html

-- Dodane 25.11.2010 (Cz) 16:04 --

Spróbuj jeszcze tego programu :http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebytes-AntiMalware,Program,Windows,13117.html


(Przemo Koszel) #3

I jak mam to zrobić? Zainstalować? Jest pewność że już tego programu nie będzie?

-- Dodane 25.11.2010 (Cz) 16:27 --

Wielkie dzięki kolego,wszystko jest ok.Mam nadzieje że już nic się nie stanie.Dzięki jeszcze raz!


(Mularczyk Maciek) #4

Na przyszłość zapamiętaj. Każde informacje jakie widzisz na stronach www i mówiących o tym, że masz wirusy albo (co śmieszniejsze) masz nową wiadomość to kłamstwo. Najgorsze co możesz wtedy zrobić to kliknąć w to miejsce. Czy jak wyślę Ci maila przedstawiając się za administratora banku w jakim masz konto z prośbą o login i hasło podasz mi je? Używanie komputera z głową - to jest najpewniejszy antywirus :wink: