Pomocy jaki internet wybrać

Witam… mój problem jest taki iż, obecnie posiadam internet radiowy, podczas grania w CS ( Counter Strike ) ping jest w granicach 200-600, także nie jest możliwa normalna rozgrywka… I w związku z tym zastanawiam się nad internetem LTE z PLAY, co sądzicie na ten temat ? Głównie chciałbym wiedzieć:

Ma limity. Wysokość zależy od abonamentu. Jakich prędkości możesz się spodziewać możesz sprawdzić kupując starter i wrzucić go do telefonu czy modemu z lte. Ewentualnie możesz przeglądnąć forum play, jest tam dział ze speed testami z różnych okolic. Na twoim miejscu zostałbym przy radiówce.

Miałem radiówkę od lokalnego dostawcy i przesiadłem się na LTE z PLAY na karte i już nie wróciłem:)

  1.  Prędkości internetu zależą od odległości od nadajnika.
  2. Lagi zależą od obciążenia sieci… Przykładowo w piątkowe wieczory, jednak takie przypadki zdarzają się przynajmniej u mnie - rzadko,
  3. Ma limity - na kartę za 45 zł uruchamiasz pakiet “unlimitet”, który teoretycznie ma 100GB, a w praktyce parę razy ten limit przekroczyłem, a i tak prędkość miałem maksymalną.
  4. Sam przeszedłem z radiówki na kartę i nie żałuję. Najważniejsze jest to, że w razie problemów mogę po prostu zrezygnować - Internet Play na Kartę.

Sam mam największy zasięg i prędkości ściągania i wysyłania są w granicach 39Mbits/s :slight_smile:

Tak jak napisał mój poprzednik - kup kartę za 9zł i sprawdź przez miesiąc i zobaczysz czy Ci odpowiada czy też nie:)