[Pomocy] Jaki jest numer seryjny do AdobePhotoshop CS2?


(Buenos) #1

Mam taki problem, iż ściągnąłem ze stronki dobreprogramy.pl , a konkretnie z http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1047&t=12 program do tworzenia grafiki Adobe Phootoshop CS2 i gdy chcę zainstalować ów program, podczas instalacji trzeba podać numer seryjny...nie mam pojęcia gdzie on jest i skąd mam go wziąść ???

Pomóżcie mi, bo bardzo mi na tym zależy...


(lazikar) #2

Uwaga!

Wersje testowe, dodatki i poprawki nie zaprezentowane na naszym vortalu można pobrać, po wcześniejszej rejestracji, z głównej witryny firmy Adobe http://www.adobe.com/support/downloads (w języku angielskim).


(adam9870) #3

Pewnie pyta dlatego ponieważ już wcześniej instalowałeś ten program i wykorzystałeś czas wersji testowej potem usunołeś program i teraz chcesz ponownie zainstalować i pyta o numer.

Na forum raczej tego numeru nie dostaniesz poniewasz regulamin tego forum i polskie prawo tego zabrania (piractwo) :roll:


(Buenos) #4

Nie no zaraz, zaraz jakie piractwo.Nie dam sobie tego wmówić, ponieważ sam walczę z piractwem wokoło znajomych itd., nie mam ani jednej piosenki ściągniętej z p2p, ani jednej gry pirackiej NIC pirackiego.Windows XP mam oryginał, WinRAR oryginał i wiele gier.Ale dobra nie ważne, ok dziękuje za tą poradę i zapewne się zarejestruje na stronce Adobe.

PS.Po raz pierwszy ściągnąłem ten program i po raz pierwszy chciałem go zainstalować...

Z ostatniej chwili...

  • Zarejestrowałem się na stronce Adobe, ale nie wiem jak odblokować program, gdzie go ściągnąć(trial) ;/

(adam9870) #5

Voiteq Ale czy ja mówię, że jesteś ?? Nic takiego nie powiedziałem, tylko napisałem, że klucza takiego byś nie dostal na forum bo byloby to piractwo, ale przeciez nie jest i nie będzie. :slight_smile:

Spokojnie...


(system) #6

jak instalujesz triala, to nie trzeba podawać seriala! W instalatorze wybierasz odpowiednią wersję i już!