Pomocy jaki laptop wybrać z gtx 1080

Patrzebuje dobrego i taniego laptopa do gier z gtx 1080 i dobrym procesorem przynajmniej 8 gb ramu i 1 tb dysk hdd nie musi być ssd

Na dzień dzisiejszy - najtańszy jest DreamMachine - jakieś 9k zł . Tak więc “tani i dobry” - to trochę eufemizm w tym wypadku.

Określ swój budżet o jakim mowa

  1. Kwota przeznaczona na zakup:
  2. Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość):
  3. Główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program itp.)
  4. Wymagania specjalne (np. matowa matryca.):
  5. Osobiste preferencje:
  6. System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego)

Z GTX1080 jak już kupić laptop w takim budżecie to porządny MSI GT75VR i7-7820HK/32/1TB+512/Win10 GTX1080 120Hz

Dobra może troche przesadziłem w takim razie złuż komputer ja już składałem ale mój budżet to ok 6500
Potrzebuje gtx 1080 a części mogą być z różnych sklepów byle jak najtaniej no gtx 1080 procesor dobry 4 rdzeniowy
Obudowa w miare ładna płyta naj tańsza byle współgrała
8 gb ram 1 tb dysk hdd chłodzenie procesora be quiet tanie
Chłodzenie wodne i windows 10 64bit hyba

Chyba że znacie podobnego gotowca

michal1884onet.pl - kolego interpunkcja, kropki, przecinki i myślniki.

@FXJ
…i ortografia. :wink: Brrr…aż boli.

@michal1884onet.pl
"Dobry 4 rdzeniowy" procesor, w tych czasach już nie jest dobry. :wink: A na pewno na taki budżet.
“Płyta najtańsza byle współgrała” - najgorsze możliwe myślenie. Tym bardziej, w takim budżecie, gdzie się wpakuje potężne monstrum pod CPU. Ba…najtańsze płyty mogą nawet nie obsłużyć tych najlepszych procesorów, ze względu na słaby układ zasilania. Częste w płytach Intela (przynajmniej było, na pewno do 4th gen). Tanie płyty obsługiwały CPU tylko do słabszych model Core i5.