Pomocy - kamerka internetowa

Jak w tytule mam problem z kamerka interenetowa z firymy Manta doladny model tej kamerki to Manta MM352.Mianowicue moj romowca widzi mnie i ja go, ja slysze mego romowce a on mnie nie i w tym twi problem. W rozmowie skype rozmowca nie slysze mego glosu. Pomocy to pilne

To raczej problem z mikrofonem a nie z kamerką, bo jak piszesz obraz działa. Podaj jaki system posiadasz. Co to za sprzęt, posiadasz inny mikrofon czy tylko ten wmontowany w kamerkę. Sprawdź w ustawieniach swojego systemu i w ustawieniach Skype jakiego źródła dźwięku używa,

Mało danych.

Jaki system, płyta główna, karta dźwiękowa, antywirus, firewall ?

Wszystko ma znaczenie.

Sprawdź w Opcjach Skype --> Ustawienia audio czy masz zaznaczone :

v Automatycznie dostosuj ustawienia mikrofonu.

v Automatycznie dostosuj ustawienia głośników.

Jeżeli nie to zaznacz i Zapisz.

kliknij aby powiększyć :

skypes.th.jpg

W Zaporze – Wyjątki masz zaznaczone Skype ?

zapora.th.jpg

Skype - Pomoc

Problemy z połączeniem

Przewodnik ustawień dźwięku

Jak uzyskać najlepszą jakość połączeń przez Skype?

Skype i zapory sieciowe

Skype i zapory sieciowe 2

Mam płytę GIGABYTE i kartę dźwiękową Realtek ALC883 HD i muszę mieć takie ustawienia aby mikrofon działał na Skype :

cichy-mikrofon-t401860.html

Na Skype musisz mieć zaznaczone Miks stereo w Regulacji nagrywania :

miksstereo.th.jpg

Podałem co się domyślałem ponieważ na razie wiem że nic nie wiem :frowning:

tores 1977 mam ten wbudowany w kamerce i osobny ale ten mi nie dzila po prostu nie nagrywa dzwieku

Dodane 28.05.2011 (So) 15:42

tores 1977 mam ten wbudowany w kamerce i osobny ale ten mi nie dzila po prostu nie nagrywa dzwieku

Podaj system i bit.

To jest laptop czy stacjonarny - dokładnie jaki ?

stacjonarny system winows xp home edition 32bit

KochaS97 ,

Zapoznaj się z - tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.